خرید و فروش و مشاوره فیش حج تمتعجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

اخبار حج و فیش حج

مدارک لازم جهت نقل و انتقال حج عمره و تمتع

فروش فیش حج عمره

الف- جهت فروش فیش حج عمره ثبت نامی بانک ملت مواردی که نیاز به همراه داشتن آنها می باشید عبارتند ازاصل کارت فیش حج عمره ثبت نامی و اصل کارت حساب مربوطه به فیش حج عمره،اصل شناسنامه و اصل کارت ملی

ب- جهت فروش فیش حج عمره ثبت نامی در بانک ملی مواردی که همراه داشتن آنها جهت فروش فیش حج عمره ثبت نام بانک ملی احتیج است عبارتند ازهمراه داشتن اصل فیش حج عمره ثبت نامی بانک ملی و اصل شناسنامه و اصل کارت ملی زائر

حج, فروش حج عمره, خرید حج عمره, فروش حج تمتع, خرید حج تمتع, خریدار حج, فروشنده حج, قیمت حج, حج عمره بانک ملت, خرید و فروش حج, خرید فروش حج, خرید و فروش حج عمره, خرید فروش حج عمره, فروش حج عمره بانک ملت, فروش حج عمره بانک ملی, قیمت فیش آزاد , قیمت حج آزاد عمره, قیمت حج عمره, حج عمره قیمت, دفتر فروش حج, دفتر فروش حج عمره

مدارک لازم جهت نقل و انتقال حج عمره و تمتع

فروش فیش حج تمتع

موارد مورد نیاز جهت فروش فیش حج تمتع اصل فیش حج تمتع ثبت نامی و همراه داشتن اصل شناسنامه و اصل کارت ملی می باشد و در فروش فیش حج تمتع تاریخ ماه و سال بسیار تاثیر گذار است به این علت که تاریخ ماه و سال ثبت نامی فیش حج تمتع ارتباط مستقیم با زمان اعلام شدن کاروان ها جهت مشرف شدن دارد.

فیش حج, انتقال قبوض, فیش حج تمتع, فیش حج عمره, فیش حج واجب

انتقال فیش عمره, مدارک لازم برای فروش فیش حج, قیمت روز فیش حج, فروش اینترنتی فیش حج, شرایط معامله فیش حج, معاوضه فیش حج تمتع و عمره, دفتر خرید و فروش فیش حج, یافتن فروشنده فیش حج, یافتن خریدار فیش حج, مشاوره خرید و فروش فیش حج, تبدیل فیش حج, نمایندگی فروش فیش حج, خرید اینترنتی فیش حج, بهترین خریدار فیش حج تمتع و حج عمره, انتقال قانونی فیش حج, نقل و انتقال فیش حج, خریدار فیش به بهترین نرخ, کمیسیون نقل و انتقال فیش عمره, انتقال فیش در سیستم سازمان حج و زیارت, خرید فیش عمره, فروش فیش عمره, خرید فیش حج تمتعhaj, قیمت فیش واجب, خرید فیش حج عمره بانک ملت, خرید فیش حج عمره بانک ملی, دفتر خرید فیش حج

 

 

 

متقاضیان پشت نوبت اعزام به حج به ۱.۲میلیون رسید

به گزارش «سایت فیشحج»، معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت به آخرین جزییات ثبت‌نام متقاضیان حج تمتع در سامانه سازمان اشاره کرد و گفت: یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر متقاضی سفر حج پشت نوبت اعزام هستند.

اکبر رضایی در مورد فراخوان زائران حج تمتع در سامانه سازمان حج و زیارت افزود: زائرانی که در گذشته متقاضی سفر به حج تمتع بوده ثبت نام کرده و دارای فیش هستند اطلاعات خود را در سامانه reserve.haj.ir واردکنند.
وی گفت: تعدادی از زائران نیز که باید در سال های قبل مشرف می‌شدند و در فراخوان های قبلی اولویت آنها اعلام شده بود می توانند در سامانه ثبت نام کنند و حق تشرف آنها محفوظ است.

متقاضیان پشت نوبت اعزام به حج به ۱.۲میلیون رسید
معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت تاکید کرد: در این سامانه اطلاعات تمامی زائران به روز می‌شود و اطلاعاتی مانند تلفن محل سکونت آدرس و غیره درج می شود و در نهایت بر اساس اطلاعات جدید زائران، برنامه ریزی برای حج تمتع سال ۹۸ انجام میشود.
رضایی گفت: این فراخوان می‌تواند در ارتباط با اعزام زائران و برنامه ریزی برای آنها به ما کمک کند. وی همچنین در مورد برنامه ریزی برای حج ۹۸ گفت: تعداد زائران اعزامی در سال ۹۸ سهمیه و ظرفیت اعزام بعد از انجام مذاکرات و تفاهم نامه با طرف عربستان اعلام می شود . البته سهمیه کشورهای اسلامی بر اساس فرمولی که از قبل اعلام شده یعنی به ازای هر هزار نفر جمعیت یک نفر اختصاص پیدا می‌کند.
معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت اظهار داشت: در برخی از شرایط ممکن است بعضی از کشورها از سهمیه کامل خود استفاده نکنند که در این صورت ممکن است به کشوری دیگر سهمیه اضافه داده شود. به گفته وی، تمامی این موارد نیز بعد از مذاکرات مشخص خواهد شد که البته در بعضی از سالها این اتفاق برای ایران رخ داده و سهمیه اعزام تعدادی زیاد شده است.
معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت به تعداد زائران پشت نوبت اعزام حج تمتع اشاره کرد و گفت: حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر متقاضی اعزام به حج داریم که در سال‌های ۸۲ تا ۸۶ ثبت نام کرده اند.
وی گفت : از تمامی این افراد می‌خواهیم که در سامانه سازمان حج اطلاعات تکمیلی خود را وارد کنند.

خبر مهم برای دارندگان فیش حج تمتع و عمره

به گزارش خبرگزاری فیش حج ـ رئیس سازمان حج و زیارت از دارندگان فیش حج تمتع خواست نسبت به تکمیل و بروز رسانی اطلاعات خود اقدام کنند.
«حمید محمدی» رئیس سازمان حج و زیارت در مراسم معارفه مدیر حج و زیارت هرمزگان گفت: دارندگان فیش حج تمتع نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه رزرو www.haj.ir اقدام کنند.
وی آخرین ثبت نام برای حج تمتع را مربوط به سال‌های ۸۴ تا ۸۶ عنوان کرده و افزود: با گذشت حدود ۱۲ سال از زمان ثبت نام برخی از اطلاعات دارندگان فیش‌های تمتع تغییر کرده و برای برنامه ریزی‌های دقیق مربوط به اولویت بندی‌ها، آموزش و اطلاع رسانی نیاز به اطلاعات جدید است.

خبر مهم برای دارندگان فیش حج تمتع و عمره
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر  از دارندگان فیش حج تمتع در انتظار تشرف هستند.
حمید محمدی درباره ثبت نام کنندگان حج عمره هم گفت: آخرین ثبت نام کنندگان مربوط به سال‌های ۹۰ و ۹۱ بوده و با توجه به اینکه هنوز شرایط لازم برای از سرگیری حج عمره فراهم نشده متقاضیان تا مشخص شدن وضعیت منتظر بمانند.
وی افزود: حساب کسانی که برای عمره نام نویسی کردند در بانک‌های ملی و ملت به نام خود اشخاص است و می‌توانند با مراجعه به بانک تصمیم لازم را لحاظ کنند.
مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در هرمزگان هم در این مراسم گفت: خدمت به زائران خانه خدا و عتبات عالیات افتخار است و در این راه باید خالصانه و با جدیت نسبت به ارائه خدمات مطلوب اهتمام شود.
حجت الاسلام حاجبی افزود: در اربعین امسال مجموعه حج و زیارت با کار شبانه روزی و منسجم ستاد‌های اربعین را برپا کردند.
قتالی امام جمعه اهل سنت بندرعباس هم با تبریک هفته وحدت از خدمات ماندگاری قدردانی کرد و گفت: در استان هرمزگان وحدت شیعه و سنی در همه امور بسیار مستحکم است.
در این مراسم علی اصغر دهقانی به عنوان مدیر جدید حج و زیارت هرمزگان معرفی و از خدمات امان الله ماندگاری قدردانی شد.

فیش حج, فیش حج تمتع, فیش حج عمره, خرید و فروش فیش حج تمتع, خرید و فروش فیش حج عمره, حج, وضعیت حج عمره, وضعیت فیش حج عمره, تمتع, عمره

تازه ترین خبرها از آغاز حج تمتع 98

به گزارش فیش حج ،حمید محمدی در باره فراخوان عمومی برای تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع اظهار داشت:در سال‌های ۸۴ و ۸۵ و ۸۶ متقاضیانی برای حج تمتع نام نویسی کرده اند و در بانک ملی ودیعه گذاری و ثبت اطلاعات انجام داده اند که طی این سال‌های اخیر ممکن است تغییراتی در اطلاعات یا نشانی و برنامه ریزی‌های آن‌ها اتفاق افتاده باشد که ما تصمیم گرفتیم این اطلاعات را ساماندهی کنیم.
وی با بیان اینکه تعداد ثبت نام کننده‌ها در سال‌های ذکر شده به حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می‌رسد، توضیح داد: ساماندهی اطلاعات این افراد برای تعیین اولویت ها، ارتباط گیری، تعداد حاضران برای تشرف، آموزش‌ها و اطلاع رسانی به موقع به متقاضیان است.
رییس سازمان حج وزیارت تاکید کرد: این فراخوان برای ساماندهی و بروز رسانی اطلاعات این یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر است.
محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا در این فراخوان مشخص است که هر فرد چه مقدار باید وجه برای عزیمت پرداخت نماید، گفت: این فراخوان صرف نظر از زمان تشرف و پرداخت وجه نقد است و تنها به به تکمیل اطلاعات مربوط می‌شود.
به گفته وی، متقاضیان باید برای تکمیل اطلاعات به سامانه رزرو حج سازمان حج و زیارت به نشانی https://reserve.haj.ir یا دفاتر خدمات زیارتی مراجعه کنند.

تازه ترین خبرها از آغاز حج تمتع 98
رییس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: به هیچ عنوان در این مقطع اولویت بندی سال تشرف وجود ندارد و طبیعتاً بعد از ساماندهی اطلاعات و بروز رسانی آن‌ها، فراخوان مجددی برای اولویت‌های تشرف سال ۹۸ خواهیم داد.
محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا عمره نیز در سال جاری راه اندازی می‌شود، گفت: برای عمره، چون شرایط لازم فراهم نشده بنابراین برنامه‌ای برای اعزام نداریم و باید ببینیم که آیا شرایط و بستر لازم برای تشرف عمره گزاران وجود دارد یا خیر که این مهم نیز در حال بررسی است. اما در حال حاضر امکان تشرف برای سال ۹۷ دیده نشده است.

فیش حج, حج تمتع 98, خرید فیش حج تمتع 98, اخبار حج تمتع, اخبار تمتع, اخبار حج تمتع 98, تمتع 98

اکبر رضایی معاون حج سازمان حج و زیارت : قیمت خرید فیش حج تمتع، توافقی است

به گزارش فیشحج ، اکبر رضایی معاون حج سازمان حج و زیارت درباره فراخوان ودیعه‌گذاران حج تمتع گفت: از تمامی کسانی که در نوبت حج هستند فراخوان شده‌اند تا اطلاعات خود را به روز کنند.
وی ادامه داد: افرادی که از سال‌های 77 به بعد ثبت‌نام کرده‌اند با توجه به اینکه طی این سال‌ها امکان دارد اطلاعات فردی این افراد از جمله شماره موبایل، محل سکونت و ... تغییر کرده باشد لذا برای تکمیل اطلاعات خود باید به سایت سازمان حج و زیارت مراجعه کنند.

فیش حج, خرید و فروش فیش حج تمتع, قیمت خرید فیش حج تمتع, دفاتر رسمی حج تمتع و انتقال, دفتر نقل و انتقال حج عمره و تمتع
معاون سازمان حج و زیارت با بیان اینکه این فراخوان به منظور ارتباط با زائران و برنامه‌ریزی‌های آینده صورت گرفته، خاطرنشان کرد: ما باید بدانیم اطلاعات ریز افراد ثبت‌نام کننده در حج به منظور برنامه‌ریزی برای بهتر اجرا شدن مناسک حج در سال‌های آینده چیست از همین‌رو نیاز به این اطلاعات به روز داریم.
وی همچنین در خصوص خرید و فروش فیش حج تمتع گفت: قیمت خرید فیش حج تمتع یک مبلغ توافقی بین صاحب سند و خریدار است که پس از توافق بر سر قیمت، هر دو طرف یعنی صاحب سند و خریدار باید به دفاتر رسمی و دارای مجوز زیارتی مراجعه کنند و انتقال سند انجام می‌شود.

فیش حج, خرید و فروش فیش حج تمتع, قیمت خرید فیش حج تمتع, دفاتر رسمی حج تمتع و انتقال, دفتر نقل و انتقال حج عمره و تمتع

در سایت فیشحج بخوانید : فراخوان ثبت‌ نام معاون کاروان حج تمتع ۹۸

فیش حج - سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ای اقدام به انتشار فراخوان ثبت‌نام متقاضیان «معاون کاروان حج تمتع ۹۸» کرد.
در این اطلاعیه آمده است: «شرکت در این فراخوان، هیچ‌گونه تعهدی برای سازمان حج و زیارت مبنی بر انتخاب و اعزام فرد به عنوان معاون کاروان حج تمتع ایجاد نمی‌کند و صرفاً به منظور اخذ آمادگی و تطبیق شرایط افراد با سمت مذکور است تا مدیران کاروان‌ها از بین این دسته از افراد انتخاب لازم را انجام دهند. افراد واجد شرایط متقاضی معاونت کاروان حج تمتع ۹۸، می‌بایست در فراخوان حاضر شرکت کرده و اعلام آمادگی خود را ثبت کنند».
شرایط عمومی:
۱- داشتن تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
۲- اعتقاد و التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۳- اعتقاد و التزام به دین مبین اسلام، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی و اصل ولایت مطلقه فقیه.
۴- برخورداری از حسن شهرت، اخلاق حسنه، خوش رفتاری، امانت‌داری و سعه صدر.
۵- نداشتن سوء پیشینه کیفری به تشخیص مراجع ذی‌صلاح.
۶- عدم اشتهار به فساد اخلاقی.
۷- عدم وابستگی به گروهک‌ها، جریان‌‌های ضدانقلاب و فرقه ها و نحله های انحرافی.
۸- برخوردار از سلامت جسمانی و روانی و نداشتن هیچ‌گونه معلولیت موثر.
۹- عدم استعمال مواد مخدر، داروهای روان‌گردان و دخانیات.
۱۰- تأهل(داشتن همسر دائمی و رسمی).
۱۱- داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت نظام وظیفه.
۱۲- عدم اشتغال در مشاغلی که تصدی آنها مانع ایفای نقش و انجام تعهدات و مسؤولیت‌های مربوطه می‌شود.

در سایت فیشحج بخوانید : فراخوان ثبت‌ نام معاون کاروان حج تمتع ۹۸
این دسته از مشاغل عبارتند از: روحانیون، قضات، نمایندگان مجلس، وزرا و معاونین آنها، استانداران و معاونین استاندار، فرمانداران و شهرداران مراکز استان‌ها، مدیران کل و مشاغل هم تراز آن و سطوح بالاتر، کارمندان سازمان حج و زیارت و حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت (اعم از مستخدم رسمی، پیمانی و یا قراردادی).
۱۳- پرهیز جدی از ابراز و اعمال تمایلات سیاسی، باندی و جناحی و... در زمان تصدی مسؤولیت‌ها و ایفای نقش و انجام تعهدات و وظایف.
۱۴- جزء افراد معاف از خدمت سازمان حج و زیارت نباشد.
شرایط اختصاصی:
۱- سن حداکثر ۶۰ سال (متولدین از ۱/۱/۱۳۳۸ )
۲-داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم
۳- داشتن حداقل یک سفر سابقه مدیریت یا معاونت کاروان حج تمتع و دارای ازرشیابی عملکرد قابل قبول
۴- داشتن حداقل یک سفر سابقه اجرایی حج تمتع یا عمره در ۱۰ سال اخیر (عدم دوری از صحنه اجرایی حج و عمره )
تذکر: لازم به ذکر است در هنگام انتخاب عوامل توسط مدیر, فرد انتخاب شده می بایست بومی شهر محل کاروان باشد.
۵- عدم تشرف در حج تمتع سال ۹۷ (اصل تشرف یکسال در میان)
نحوه ثبت نام در فراخوان:
مراجعه به صفحه اصلی سامانه جامع کارگزاران و شرکت در فراخوان
ورود به صفحه احراز شرایط، در این مرحله شرایط متقاضی با شرایط تعیین شده، تطبیق داده می شود و در صورت داشتن شرایط وارد مرحله بعد خواهد شد.
توضیح: پس از ثبت درخواست، چنانچه از ویژگی‌ها و توانمندی‌های خاصی مانند تسلط و مکالمه به زبان عربی، رایانه، مداحی و . . . برخوردار هستید، در صفحه توضیحات بیان فرمایید.
، علاقه‌مندان واجد شرایط برای ثبت‌نام به عنوان معاون اجرایی کاروان‌های حج تمتع سال آینده می‌توانند از اینجا اقدام کنند./

فیش حج, استخدام, استخدام معاون کاروان حج تمتع, استخدام حج, اخبار حج تمتع 98, اخبار تمتع 98, ثبت نام حج تمتع 98

فراخوان سرتاسری برای تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع 98

به گزارش خبرنگار اعزامی سایت فیشحج به سازمان حج و زیارت سخنگوی سازمان اعلام کرد: به منظور ساماندهی اولویتها، اطلاعات و ارتباطات، از کلیفراخوان عمومی برای تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتعه دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع دعوت می شود از صبح روز دوشنبه 14 آبان ماه، نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه رزرو حج سازمان حج و زیارت به نشانیreserve.haj.ir اقدام کنند.
هدف از این فراخوان آن است که دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج، اطلاعات شخصی خود را در این سامانه تکمیل، اصلاح و به روز رسانی نمایند تا ضمن ساماندهی کلی اولویت های باقیمانده برای تشرف، برقراری ارتباطات بعدی سازمان حج و زیارت با آنان برای اطلاع رسانی اولویت ها، برنامه های آموزشی و توجیهی و ثبت تغییرات بعدی احتمالی امکان پذیر شود.
لازم به ذکر است به تناسب سهمیه تعیین شده در هر سال، اولویت های تشرف، به ترتیب اولویت در همان سال اعلام می شود.
بر همین اساس اولویت های تشرف به حج سال 1398 بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

فراخوان سرتاسری برای تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع 98

فیش حج, اخبار حج, اخبار حج تمتع 98, اخبار فیش حج تمتع 98, وضعیت فیش حج, دیدن وضعیت فیش حج, سود فیش حج 98

عبارت های رایج خرید و فروش فیش حج

خرید فروش فیش حج سالهای 85 86 به بهترین قیمت
حج اصفهان، تالار
خرید فروش حج
اصفهان، ابن سینا
----------------
خرید و فروش فیش حج بسطام پرواز در سایت فیشحج
خرید فروش حج
تهران، استادمعین
----------------
فروش یک فقره فیش حج تمتع واریزی خرداد 86
خرید فروش حج نیشابور، داخل شهر ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
خریدار فیش حج تمتع 84 و 85 خرید فروش حج
مرکزی، اراک
----------------
از اقصی نقاط ایران فیش حج تمتع شما را خریداریم.
خرید فروش حج شیراز، امیرکبیر
۱۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
---------------
فروش یک فیش حج خرید فروش حج تهران، شهران
----------------
خریدار فیش حج 2 عدد سال 85 و 2 عدد سال 86
خرید فروش حج
اصفهان، دشتستان
----------------
مشاوره فیش حج واجب خرید فروش به بهترین قیمت
خرید فروش حج
اصفهان، خوراسگان
----------------
کسب و کار - خرید فروش فیش حج
منصفانه ترین قیمت خرید و فروش فیش حج
تهران، پونک
----------------
فیش حج خود را ارزان نفروشید
حج - تهران، جمالزاده شمالی
----------------
خریدار فیش حج عمره وتمتع حج مشهد، انقلاب
----------------
تهیه فیش حج با منصفانه ترین قیمت حج تهران، جمهوری
----------------
منصفانه فیش حج شما را خریداریم حج تهران، استادمعین
----------------
فیش حج تمتع حج شیراز، قصردشت
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------

خرید فروش فیش حج سالهای 85 86 به بهترین قیمت
دو عدد فیش حج عمره حج قم، نخودی
۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فیش حج تمتع حج مازندران، بابل
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
خرید فروش فیش حج به سرزمین وحی حج اصفهان، باغ غدیر
----------------
فروش 2عدد فیش حج تمتع مازندران، قائم شهر
----------------
خریدار فیش حج عمره و تمتع مشهد، امام رضا
----------------
خریدار فیش حج تمتع آخر86
آذربایجان غربی، سردشت
۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
خریدار فیش حج تمتع مکه تبریز، الهیه
----------------
بهترین خریدار فیش حج سال 84,85,86
تهران، انقلاب - فلسطین
----------------
فروش فیش حج تمتع۱۱/۸۶ شیراز، باهنر
۹,۷۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فروش دو عدد فیش حج تمتع شیراز، سفیر جنوبی
---------------
2 عدد فیش حج اعزام 98
۲ حج پیش
تهران، سهروردی - باغ صبا
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
دو عدد فیش حج تمتع واجب شیراز، ابیوردی
۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
نمایندگی خرید و فروش فیش حج در کل ایران
تهران، جردن
----------------
فیش حج تمتع مازندران، بهشهر
----------------
فیش حج واجب تهران، جنت آباد جنوبی
۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
خریدار فیش های حج استان تهران تهران، پونک
----------------
خریدار فیش حج تمتع وعمره بابل، بابلسر
---------------
خریدار فیش حج تمتع وعمره مازندران، بابل
----------------
فروش دو عدد فیش حج تمتع اصفهان، حسین آباد
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فروش فیش حج تمتع مازندران، بهشهر
----------------
فیش حج تمتع بهشهر، پارک ملت
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------

خریدار 2 عدد فیش حج تمتع تا سال 85(با قیمت منصفانه)واقعی
خرید فروش حج همدان
----------------
تهیه فیش حج
فروش حج
تهران، تهران نو
----------------
با تهیه فیش حج به سرزمین وحی مشرف شوید
خرید حج
تهران، دروازه شمیران
----------------
مرکز مطمئن خرید و فروش فیش حج
خرید فروش حج
تهران، جمهوری
----------------
خریدار فیش حج سرزمین وحی - خرید فروش حج
تهران، سلسبیل
----------------
1 عدد فیش حج واجب ، ثبت نام سال 1385
خرید فروش حج
تهران، پونک
۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
با تهیه فیش حج به سرزمین وحی مشرف شوید - حج
تهران، تهران نو
----------------
یک عدد فیش زیارتی حج تمتع به فروش میرسد
خرید فروش حج
فارس، فسا
---------------
خریدار فیش حج - خرید فروش حج
تهران، ری
۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فيش حج تمتع - خرید فروش حج تهران، پونک
۴۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
حاج احسان بالاترین خریدار فیش حج عمره و تمتع
خرید فروش حج
تهران، امیرآباد
----------------
خریدار فیش حج سال‌های 84 85 86
خرید فروش حج
اصفهان، احمدآباد
----------------
فروش 2 عدد فیش حج واجب خرید فروش حج - اصفهان، هزار جریب
----------------
فروش دو عدد فیش مکه حج واجب خرید فروش حج
قم، چهل درخت
----------------
فروش فیش حج واجب - خرید فروش حج تهران، نازی آباد
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
خرید و فروش فیش حج واجب به منصفانه ترین قیمت دو عدد فیش حج تمتع
خرید فروش حج
اصفهان، ورزنه
----------------
فیش حج تمتع سال 86 به قیمت توافقی - خرید فروش حج
تایباد، نیروگا ه تایباد
----------------
فیش حج واجب - خرید فروش حج تهران، تهرانپارس
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فیش حج تمتع - خرید فروش حج قزوین
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------

خرید و فروش فیش حج
فروش 2فقره فیش حج واجب دی ماه86 در سایت فیشحج-عکس کوچک ۱
فروش 2فقره فیش حج واجب دی ماه86 خرید فروش حج
تبریز، مخابرات
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فروش فیش حج تمتع 85 خرید فروش حج
شیراز، ابوذر
۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
عادلانه ترین خریدار فیش حج - خرید فروش حج
تهران، استادمعین
----------------
فیش حج تمتع سال 86 در سایت فیشحج- حج تمتع سال 86
تهران، یافت آباد - بازار مبل
----------------
خرید فیش حج تمتع و عمره بهترین قیمت
حج
تهران، صادقیه
----------------
انواع فیش حج عمره و تمتع حج
تهران، بلوار کشاورز
----------------
فروش فیش حج عمره حج مشهد، آیت الله عبادی
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فروش فیش حج تمتع حج مرکزی، اراک
----------------
فروش فوری فیش حج تمتع آذرماه 86
حج
تهران، طرشت
----------------
3 عدد فيش حج تمتع
حج
تهران، پونک
----------------
فروش فیش حج تمتع تیرماه 85
حج
تهران، انقلاب - فلسطین
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فیش حج تمتع 86/8 با سود
حج
کرج، شهرک واریان شهر
۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
خریدار دو فیش حج تمتع هستم
هرمزگان، بندرعباس
----------------
فروش فیش حج تمتع
حج
تهران، جمالزاده شمالی
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
دو عدد فیش حج واجب تیر ماه 85
حج
صفاشهر، ناحیه ۱
۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
کسب و کار خرید فیش حج تمتع و عمره
حج - تهران، صادقیه
----------------
درخواست فیش حج واجب حج قم، آلوچو
----------------
فروش دو عدد فیش حج تمتع یزد
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فروش فیش حج تمتع کهگیلویه و بویراحمد، یاسوج
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فروش فیش حج واجب
تهران، استادمعین
----------------

خرید و فروش فیش حج سراسر ایران
خرید و فروش فیش حج سراسر ایران ، نادری
تهران، جمهوری
----------------
فروش فیش حج.ثبت نامی تیر ماه 85
اصفهان، ملک شهر
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فیش حج واجب به فروش میرسه سال98 عزام میشه
تهران، آپادانا
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فروش فیش حج تمتع تهران، تهران نو
----------------
فیش حج عمره در سایت فیشحج
فیش حج عمره اصفهان، خیابان سجاد
----------------
فروش فیش حج تمتع دوعدد 86 تهران، زعفرانیه
----------------
خرید فیش حج گلستان، گنبدکاووس
----------------
فيش حج واجب تهران، وردآورد
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فیش حج تمتع
سمنان
----------------
فیش حج تمتع86 2عدد
مشهد، آب و برق
۱۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
خرید فیش حج عمره و تمتع با قیمت عادلانه
تهران، تهران نو
----------------
دو عدد فیش حج تمتع
۳ حج پیش
فارس، باب انار
۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
خریداری فیش حج تمتع 98 شما عزیزان گرامی
گلستان، کلاله
----------------
خریدار فیش حج تمتع گنبدکاووس، روستای کاکا
----------------
خریدار فیش تمتع 85 تا 86 شیراز، آزادگان
۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
دو عدد فیش حج واجب تمتع تهران، شیخ هادی
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
خریدار فیش,حج تمتع
سیستان و بلوچستان، سراوان
----------------
خریدار فیش حج عمره و تمتع شیراز، باهنر
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
خریدار فیش حج در سراسر ایران تهران، دروازه شمیران
----------------
فیش حج عمره آمل، امل
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فیش حج تمتع آمل
۱۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
خریدار فیش حج عمره و تمتع از تمام کشور تهران، اسکندری
----------------
فیش حج تمتع 2عدد
قزوین
۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
منصفترین خریدار وفروشنده فیش حج در ایران
تهران، بلوار کشاورز
----------------
خرید و فروش فیش حج
تهران، پونک
----------------
فیش حج تمتع
کرمان، سیرجان
----------------
خدمات ومشاوره فیش حج تمتع اردبیل
----------------
منصفانه ترین خریدار فیش حج وتجب عمره،نادری
تهران، جمهوری
----------------
دفتر زیارتی خریدار فیش حج تمتع و عمره
تهران، جمهوری
----------------
2عدد فیش حج تمتع تشرف فوری خریدارم
تهران، اختیاریه
----------------
خریدار فیش حج تمتع سیستان و بلوچستان، زاهدان
۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فیش حج عمره 90
آذربایجان غربی، ارومیه
----------------
2عدد فیش حج واجب البرز، ماهدشت
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
خرید و فروش فیش حج گنبدکاووس
----------------
خدمات فیش حج قزوین
----------------
دفتر زیارتی کلهر خرید و فروش فیش حج
تهران، بلوار کشاورز
----------------
فروش یک فقره فیش حج تمتع سال 85برج 3 کرج، عظیمیه
----------------
فیش حج عمره همدان
----------------
فروش دو عدد فیش حج تمتع اهواز، زیتون کارمندی
۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
خرید فروش فیش حج استان تهران
تهران، بلوار کشاورز
----------------
خریدار فیش حج خراسان جنوبی، بیرجند
----------------
فیش حج تمتع قطعی تهران، نازی آباد
۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
----------------
فیش حج تمتع اصفهان، خوراسگان
----------------
خریدار فیش حج تهران عمره و تمتع
تهران، توحید
----------------
دوعدد فیش حج تمتع سال86 - 86
اصفهان، مرداویج
----------------

فیش حج, خرید فیش حج, فروش فیش حج, خرید و فروش فیش حج

مدیرکل حج و زیارت مازندران: پیش‌ ثبت‌نام 75 هزار مازندرانی برای حج تمتع

به گزارش فیش حج به نقل از ایسنا، سید حبیب الله ساداتی با اشاره به اینکه در حال حاضر فیش حج عمره تعطیل است، افزود: در پاسخ به رسمی بودن خرید و فروش حج : سیستم حج و زیارت تحت نرم‌افزاری در دفاتر زیارتی در سطح کشور نقل و انتقالات را انجام می دهد و اگر بدون مجوز سازمان کسی نقل انتقالات انجام دهد، غیرمجاز تلقی می شود.
مدیرکل حج و زیارت استان مازندران تصریح کرد: برخی افراد سودجو از عدم اطلاعزائران استفاده کرده و با نرخ های غیرمتعارف اقدام به خرید و فروش می‌کنند، اگر در بازار آزاد نقل و انتقال انجام شود مسئولیتی به عهده سازمان حج و زیارت نیست. ۴۳ هزار نفردر اربعین سال گذشته به کربلا مشرف شدند که این آمار امسال به ۵۰ هزار نفر رسیده است.
مدیرکل حج و زیارت استان مازندران با اشاره به اینکه استقرار کنسولگری موقت عراق در ساری موجب سهولت اعزام زائرین شده است، گفت: افرادی که در سامانه برای اربعین ثبت نام کردند ، تحت پوشش بیمه و درمان قرار می‌گیرند.
ساداتی با اشاره به اینکه عده ای با عدم ورود به سامانه ویزای جعلی دریافت کرده اند که مشکلاتی نیز برایشان به وجود آمده است، تصریح کرد: در این راستا زائرین باید توجه کنند که در سامانه سماح ثبت نام کنند تا سلامت و ایمنی آن ها در رفت و برگشت به کربلا تامین شود.

مدیرکل حج و زیارت مازندران: پیش‌ ثبت‌نام 75 هزار مازندرانی برای حج تمتع


وی خاطرنشان کرد: زمانی حج و زیارت فردی را تحت پوشش بیمه قرار می دهد که در سفر زیارتی باشد؛ اگر فردی در شهرهایی غیر ازموارد اعلام شده حضور یابد شامل بیمه نخواهد شد.
75 هزار مازندرانی پیش ثبت نام حج را انجام داده اند
مدیرکل حج و زیارت استان مازندران در ادامه اظهار کرد:در مازندران ۷۵ هزار نفر پیش ثیت نام حج تمتع را انجام داده اند، این ثبت‌نام ها سالانه انجام و هزینه‌های آن از قبل واریز می شود که بهتر است با توجه به افزایش نرخ ثبت نام ها این روند به روز شود.
لزوم آموزش زائران
ساداتی با بیان اینکه در بحث آموزش زائران و حجاج باید ریشه ای کار کنیم، خاطرنشان کرد: در مقوله حج، مسائل مربوط به آموزش و فرهنگ سازی مهم است باید سعی کنیم به لحاظ سطح سواد، سن و جنسیت جداسازی انجام داده تا آموزش بهتری به زائرین ارائه شود.
مدیرکل حج و زیارت استان مازندران همچنین گفت: حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه ها در هر کاروانمی‌تواند به سطح کیفی و اطلاعات زائران و حجاج کمک کند.
وی با تاکید بر اینکه حجاج باید در فرهنگ‌سازی جامعه نقش مستقیمی داشته باشند، تصریح کرد: از اقدامات یک کاروان در بخش های اجرایی ثبت نام کلاس های آموزشی و بحث احکام است.
مدیرکل حج و زیارت استان مازندران در ادامه با اشاره به اینکه اجاره ساختمان‌ها و حمل و نقل زائران مربوط به قوانین کشوری است و افراد به صورت شخصی و انفرادی نمی‌توانند با کشورهای زیارتیقرارداد منعقد کنند، یادآور شد: سالانه آسیب شناسی از نحوه خدمات به زائران انجام می شود که تاکنون رضایت عمومی مردم از سازمان حج و زیارت محقق شده است.
طرح تجمیع کارگزاران حج زیارت در کشور اجرایی می شود
وی همچنین از طرح تجمیع کارگزاران حج زیارت در کشور خبر داد و گفت: ورود کارگزاری در هر شهرستان برای ثبت نام حجاج می‌تواند به سهولت خدمات و ایمنی حجاج در دریافت و انتقال اطلاعات، ثبت نام و دریافت خدمات کمک کننده باشد.
مدیرکل حج و زیارت استان مازندران ادامه داد:بنا به درخواست خود کارگزاران این طرح انجام می‌شود، چرا که در حال حاضر ۲۵۰ کارگزاری در استان داریم که برخی کارگزاری‌ها فاقد مجوز هستند.

فیش حج, اخبار خرید و فروش فیش حج, خرید فیش حج, فروش فیش حج, فیشحج

آمار پرواز حج سال 97 نسیت به حج 96

به گزارش گروه خبر خبرگزاری فیش حج ، به نقل از وزارت راه و شهرسازی، آمار منتشر شده توسط شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نشان می‌دهد که تعداد پروازهای حج و حجاج اعزامی به سرزمین وحی در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ افزایش یافته است.
با استناد به این آمار، می‌توان دید که در سال ۹۷ مجموعا ۱۲۵۲ پرواز حج در کشور انجام شده و ۱۷۰ هزار و ۳۵۶ نفر از طریق این پروازها اعزام و پذیرش شده‌اند. این تعداد در سال ۹۶، ۱۱۷۳ پرواز و ۱۵۹ هزار و ۶۵ نفر بوده است که به ترتیب رشد ۷ و ۷ درصدی را نشان می‌دهد. همچنین در سال جاری در مجموع ۴ میلیون و ۴۰۵ هزار و ۴۳۷ کیلوگرم بار توسط پروازهای حج جابجا شده که نسبت به سال گذشته ۲۸ درصد رشد داشته است.
در سال جاری، فرودگاه امام خمینی (ره) با ۳۶۰ نشست و برخاست متعلق به حج و اعزام و پذیرش ۴۶ هزار و ۴۸۲ مسافر، در رتبه نخست عملیات حج ایستاده است. بعد از این فرودگاه فرودگاه‌های مشهد با ۱۶۰ نشست و برخاست و اعزام و پذیرش ۲۶ هزار و ۲۲۰ مسافر در رنبه دوم و فرودگاه اصفهان با نشست و برخاست ۱۰۵ پرواز و اعزام و پذیرش ۱۳ هزار و ۲۲۶ مسافر در رتبه سوم قرار دارند.

آمار پرواز حج سال 97 نسیت به حج 96
فرودگاه‌های اهواز و شیراز با ۶۷، همدان با ۶۶، گرگان با ۵۶، تبریز با ۵۴، ساری و کرمان با ۴۸، یزد با ۴۲، ارومیه با ۴۰، بیرجند با ۳۹، زاهدان با ۲۸، زنجان و کرمانشاه با ۲۰، بندرعباس با ۱۶ و بوشهر و رشت با ۸ نشست و برخاست، سایر فرودگاه‌های فعال در عملیات حج بوده‌اند. همچنین دو فرودگاه مهرآباد تهران و اردبیل، سال گذشته در عملیات حج مشارکت داشتند اما امسال اعزام و پذیرشی در این دو فرودگاه صورت نگرفته است.
فرودگاه بیرجند با رشد ۱۰۰ درصدی و زاهدان با رشد ۶۵ درصدی بیشترین افزایش در نست و برخاست‌های حج را داشته و بیشترین کاهش نیز متعلق به فرودگاه‌های بوشهر و بندرعباس با کاهش ۵۰ و ۳۰ درصدی است.
گفتنی است در شش ماهه نخست سال جاری، ۶ هزار و ۴۶۲ پرواز عتبات نیز انجام شده و ۱ میلیون و ۱۴۶ هزار و ۴۰۷ مسافر با این پروازها جابجا شده‌اند. این تعداد نسبت به سال پیش به ترتیب ۱۳ درصد و ۱۰ درصد کاهش یافته است.
منبع : سایت وزارت راه سازی

 

فیش حج, اخبار حج, آمار حج, آمار حج تمتع, ,آمار پرواز تمتع, آمار پرواز عمره, آمار تمتع

قیمت دلار چه تاثیری بر قیمت فیش حج دارد؟

به گزارش بخش اقتصادی خبر فیش حج ، در سال های گذشته از فیش حج به عنوان یک کاغذ کم ارزش یاد می شد که آیا با قیمت خوب خرید و فروش خواهد شد اما امسال با تغییر قیمت دلار و بازار سکه و قیمت جدید خودرو ها در سال 97 باعث تغییر قیمت فیش حج تمتع از قیمت 7 میلیون به قیمت حداقل 12 میلیون بابت فیش حج تمتع رسیدیم که نوع خود در سال های اخیر رکورد ثبت شدنی است.

با این حال که دلار و فیش حج قابل مقایسه نبود ولی دارندگان فیش حج با توجه به نوسانات قیمت فیش حج خود را بالا بردند تا در سال 97 قیمت های باور نکردنی در زمینه ی سفر به سرزمین وحی داشته باشیم که نه تنها به عنوان ابزار مالی از آن یاد شده است بلکه باعث شده است خیلی از افراد جنبه معنوی حج را فراموش کنند و به دلالان فیش حج تبدیل شوند چرا که تغییر قیمت ها بسیار محسوس بوده است.

در حال حاضر با توجه با اقتصاد آمریکا و تاثیرگذاری آن بر اقتصاد ایران و کاهش قدرت خرید جامعه در خرید و فروش فیش حج و افراد سود جو در این عرصه سبب شده است تا افراد به عدم فروش یا عدم خرید فیش در بازه های مختلف روی آوردند. هم چنین کاهش قیمت دلار سبب کاهش دارایی افراد شده اند و با توجه به سود اندک بانک های ملی یا ملت به فیش های حج دارندگان سبب شده است تا افراد به بازار آزاد خرید فروش روی آورند تا با فروش فیش حج تمتع یا فروش فیش عمره خود پول نقدینگی خود را تبدیل به دلار یا سکه یا کالای گرانبها مانند خودرو یا ثبت نام حواله خودرو کنند تا سود بیشتر مالی ببرند و فریضه مهم حج تبدیل به بازار درآمد برای کاسبان شود متاسفانه با تلاش های مسئولان سازمان حج و زیارت و با اطلاع رسانی های مهم سخنگو های مختلف این سازمان شاهد کلاهبرداری در این شغل هستیم.

با توجه به نمودار قیمت مقایسه زیر به راحتی در می یابیم که نوسان بسیار زیاد بوده است به عبارت دیگر، قیمت فیش حج با ارزش دلار رابطه مستقیم دارد و در گاهی موارد جهت خلاف آن حرکت می کند. البته در بسیاری از اوقات دیده شده که این قانون نقض می شود و قیمت فیش حج و دلار هم جهت با یکدیگر حرکت می کنند که نمونه مشهور آن هم رفتار بازار در سال  1391 بود که فیش حج و دلار هر دو افزایش ارزش داشنتد.

باید این را ذکر کنیم که بازار عرضه و تقاضا در زمان های مختلف تعیین کننده بالا رفتن این قبض سپرده سرمایه گذاری سفر حج عمره یا تمتع بوده است. بیشتر قیمت ها در زمان نزدیک شدن به موسم حج و ثبت نام کاروان های حج تمتع می باشد قیمت عمره با توجه با امکان اعزام نداشتن بسیار متفاوت است به نحویی که فیش حج 800 تومنی عمره تا 7 میلیون هم خرید و فروش شده است و در برخی مواقع به 1.5 میلیون تومان نیز با سود رسیده است که نشان دهنده ی این تفاوت است.

فیش حج کی بخریم یا کی بفروشم؟

سوالی که که همه ی کسانی که به مدیریت سایت فیشحج می پرسند که واقعا یک سوال کلی است در مقاطع مختلف در سال های اخیر متفاوت بوده است ولی در ماه های بعد از آخرین اعزام معمولا رکود در صنف خرید و فروش فیش حج رخ می دهد چرا که دارندگان این فیش ها به امید خیر جدید برای اعزام یا ثبت نام در کاروان ها هستند تا با بالاترین قیمت به نحویی که سود چهار برابر بانکی را از خریدار این فیش حج ها بگیرند علی الخصوص فیش حج تمتع یا به عبارتی فیش حج واجب که خواهان این سفر معنوی هزینه ی گزافی را بابت این موضوع می پردازند اما قیمت فیش عمره کافی است تا یک مسئولی از اعزام آن خبر دهد یا امیدهای تازه اعزام حج عمره تا ناگهان قیمت آن فوران کند.

قیمت فیش حج عمره در وضعیت کنونی مانند فنر جمع می باشد در صورت اعلام مسئولان سازمان حج و زیارت مبنی بر توافق و امنیت کامل زائران حج عمره از سمت دولت عربستان و تعهد کامل این دولت و آماده اعزام شدن این حج قطعا قیمت این نوع فیش به بهای گزافی خواهد رسید پیش بینی مدیریت سایت فیش حج رسیدن قیمت فیش حج عمره تا 15 میلیون یا بیشتر خواهد بود چرا که تامین ارز ارائه شده برای این نوع سفر زیارتی و ساحتی داستان دیگری خواهد بود.

توصیه ی مدیریت سایت مهندس علی پور برای دارندگان فیش حج عمره آن است به صورت شتاب زده عمل نکنند در صورتی که واقعا نیاز به فروش این نوع فیش ندارند انجام ندهند چرا که بعدا بسیار پشیمان خواهند شد از سمت دیگر وقتی به قیمت دلار نگاه می کنیم که از سه هزار تومان به قیمت نجومی رسیده است دارندگان را وسوسه می کند تا فیش حج خود را بفروشند اما خریداران فیش حج عمره الان زمان خرید این نوع فیش حج است چرا که در صورت اعزام نمی توانند به قیمت خوب خریدار کنند ولی الان با دست باز و با تخفیف ارائه می شود.

قیمت دلار چه تاثیر بر قیمت فیش حج دارد؟

در آخر می توان این نکته را متذکر شد که فیش حج بسیار متاثر از قیمت دلار است و تغییرات دلار سبب تغییر قیمت فیش حج عمره و تمتع شده است اما به طور کلی آنچه معمول است اینست که دلار جهت قیمت حج تمتع یا عمره را مشخص می کند. علت این مسئله اینست که فیش حج در بازارهای آزاد با نوسان دلار ارزش گذاری می شود و با بالا رفتن ارزش دلار قیمت فیش حج نیز گران می شود و در نتیجه تقاضای آن بیشتر شده که افزایش قیمت را به دنبال دارد. عکس این موضوع نیز صادق است یعنی کاهش ارزش دلار موجب کاهش قیمت فیش حج است ولی خیلی کم و نادر این اتفاق در کشور عزیزمان می افتد و زمانی که قیمت ها به بالاترین میرسد کاهش بسیار کمی اتفاق می افتد.

 

 

فیش حج, مقایسه قیمت دلار بر قیمت فیش حج, خرید و فروش فیش حج, فیش حج, عمره, تمتع, قیمت فیش حج عمره,  تغییر قیمت فیش حج

مطالب مرتبط

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.