خدمات خرید و فروش فیش حج - (تهران) / با مجوز رسمی و انتقال قانونی

جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

 خرید و فروش فیش حج تمتع واجب و عمره

سایت فیش حج جدید با آگهی رایگان خرید و فروش

 آگهی رایگان فیش حج

 آگهی رایگان فیش حج

 آگهی رایگان تور کربلا

میزان رضایت حجاج تمتع سال 97 چقدر است؟

به گزارش خبرگزاری فیشحج نشست خبری حجت الاسلام والمسلمین «سید علی قاضی عسکر» نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و آقای «حمید محمدی» رییس سازمان حج و زیارت عصر دیروز یکشنبه 4 شهریور 1397 در مکه مکرمه برگزار شد.
حمید محمدی در این نشست با اشاره به برنامه های انجام شده در حج تمتع 97 اظهار کرد: در حج تمتع امسال تمامی دست اندرکاران اعم از بعثه مقام معظم رهبری، سازمان حج و زیارت، کارگزاران، مدیران کاروان ها، عوامل، کادر پزشکی ، روحانیون و همه خادمان حجاج زحمات بی وقفه ای را انجام دادند و خوشبختانه حج موفقی را پشت سرگذاشته ایم و این موفقیت از زبان خود حجاج بیان شده و آنها نیز بر این موضوع صحه گذاشته اند.
وی افزود: مشاهدات و نظر سنجی ها نشاندهنده میزان رضایتمندی مطلوب زایران عزیز است. رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه کار اجرایی در حوزه حج بسیار سنگین است، گفت: امور اجرایی حج و خدمات رسانی به 86 هزار نفر از حجاج، آن هم در کشوری دیگر کاری جدی و سخت خواهد بود که خوشبختانه برنامه ریزی های ما در یک سال اخیر به نتیجه رسید.
محمدی با بیان اینکه در مبنای برنامه های اجرایی حج بر امنیت و سلامت و حجاج تاکید شده است، توضیح داد: تمامی این برنامه ها بر اساس نظم و انضباط صورت گرفته است و به غیر از عوامل و دست اندرکاران که به نظم توجه داشته اند، خود حجاج نیز به این مهم توجه ویژه ای کرده اند. به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت وی افزود: در ایام تشریق که از روز هشتم ذی الحجه آغاز شد نیز تمامی برنامه ها بر اساس نظم و زمانبندی دقیقی انجام گرفت.
رییس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: اعزام زایران به عرفات توسط حمل و نقل ترددی، حضور زایران در عرفات، اعزام زایران به مزدلفه و منا، حرکت زایران به جمرات و ... در ایام تشریق به خوبی و با نظم انجام گرفت که از همه دست اندرکاران و همراهی زایران در این رابطه قدردانی می کنیم. محمدی افزود: حجاج کشورمان در اهتمام به نظم و زمانبندی به خوبی همراهی داشتند و این مهم در بخش های مختلف به ویژه جلسات آموزشی به آنها اطلاع رسانی شده بود.
وی به موضوع ارتقا خدمات برای حجاج اشاره کرد و افزود: در حوزه های مختلف به ویژه تغذیه و تدارکات خدمات قابل توجهی را مدنظر قرار دادیم که یکی از آنها راه اندازی مرکز طبخ مدرن و بهداشتی در مکه بوده است که در این مرکز بسیار مدرن و بهداشتی در هر وعده 65 هزار وعده غذا تهیه می شود که در این زمینه نیز سلامت و امنیت غذایی حجاج مدنظر بوده است.
رییس سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: در حوزه حمل و نقل، اسکان و خدمات دهی به حجاج نیز خدمات بسیار مناسبی ارایه شد و آسیب شناسی های لازم که در سالهای قبل ایجاد شد به خوبی مدنظر قرار گرفت و نقاطی که موجب نارضایتی می شد نیز رفع گردید. به گفته محمدی، نظر سنجی در خصوص خدمات به ویژه تغذیه به صورت روزانه انجام گرفته است که این مهم نیز برای افزایش رضایتمندی زایران صورت گرفته است.
وی با اشاره به بهره گیری از فناوری های نوین ارتباطی گفت: از فناوری های نوین برای ارتقا خدمات در حج تمتع 97 استفاده شد که یکی از آنها نرم افزار زایر یار بوده است؛ این نرم افزار برای راهنمایی هر چه بهتر زایران در مسیریابی، نظرسنجی و ... تهیه شد که در برنامه های حج امسال اثربخش بود.
رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به آسیب شناسی حج 97 خاطر نشان کرد: آسیب شناسی حج 97 را آغاز کرده ایم تا در حج سال آینده  برخی نقاط ضعف نیز رفع شود. محمدی گفت: دریک عملیات بزرگ اجرایی که 86 هزار نفر حضور می یابند طبیعتا برخی نقاط ضعف دیده می شود که می توان با آسیب شناسی و کارهای کارشناسی ایرادات را رفع کرد.
وی به برخی نارسایی ها اشاره کرد و افزود: برخی نارسایی ها به محدودیت های ساختاری و زیرساخت ها بازمی گردد که نمونه آنها تنگی جا در عرفات و منا و کیفیت هتل های مدینه بوده که به خوبی به زایران اطلاع رسانی شده بود. محمدی با اشاره به وضعیت سلامت حجاج در حج امسال اظهار کرد: خوشبختانه سلامت حجاج وضعیت بهتری نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل داشته و فراگیری بیماری ها هم بسیار کمتر بوده است. امسال حدود 7 نفر از هموطنانمان تاکنون به دیار حق شتافته اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل که حدود 15 نفر بود، کاهش چشمگیری داشته است.

میزان رضایت حجاج تمتع سال 97 چقدر است؟
محمدی در پاسخ به این پرسش که در عرفات شاهد قطع برق چادرهای حجاج بوده ایم و چه برنامه ای برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی در سال آینده دارید؟ گفت: خدماتی را که در عرفات داده می شود با دو سال گذشته هم قابل قیاس نیست چرا که وضعیت چادرها و امکانات لازم بسیار مطلوب تر شده است. وی افزود: امسال طوفانی در شب نهم ذی الحجه اتفاق افتاد که باعث قطع برق شد و آتش نشانی مستقر در عرفات برای حفظ سلامت حجاج و رفع مشکل وارد عمل شد.
محمدی توضیح داد: آتش نشانی کابل هایی را که بر روی زمین افتاده بود و مشکلاتی که به دلیل طوفان ایجاد شده بود را بسرعت رفع کرد تا آسیب جدی به زائران وارد نشود اما در هر حال چند عامل دست به دست هم داد تا این قطعی برق ایجاد شود ولی با توجه به پیگیری های انجام شده امیدواریم که سال آینده این موارد تکرار نشود. در هر صورت موضوع طوفان خارج از اراده ما بوده است.
رئیس سازمان حج و زیارت در باره زمان بازگشت زائران بیت الله الحرام به کشور نیز گفت: فردا یکشنبه نخستین پرواز حجاج کشورمان از فرودگاه جده در ساعت 21 و 30 دقیقه انجام خواهد شد و سایر پروازها نیز از فرودگاه های جده و مدینه براساس جداول پروازی انجام می گیرد.
محمدی درباره اینکه چه تمهیداتی برای جلوگیری از مشکلاتی که سال گذشته در پروازها رخ داد ، اندیشیده اید؟ گفت: مشکل عمده سال قبل مربوط به فرودگاه امام خمینی(ره) بود که سالن اختصاص یافته گنجایش تعداد مستقبلین را نداشت که همه این مسائل امسال دیده شده و از یک ترمینال مخصوص جهت بازگشت استفاده خواهد شد.
وی به مستقبلین توصیه کرد به فرودگاه مراجعه نکنند چرا که باعث ترافیک سنگین و ازدحام خواهد شد و همانطور که مراسم بدرقه را در یک مسجد انجام داده اند این کار را در برگشت تکرار کنند.
رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد ، امیدواریم تاخیری در پروازها نیز ایجاد نشود و به شرکت های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و هواپیمایی سعودی نیز تاکید زیادی بر عدم تاخیر شده است.
محمدی در خصوص سهمیه خبرنگاران و اینکه اسامی آنها باید به کشور میزبان اعلام شود گفت: طبق توافق با عربستان اجازه فعالیت های رسانه ای داده می شود ، اما این موضوع باید براساس زمانبندی به آنها اعلام شود و اگر رسانه ها به موقع اقدام کنند پیگیری های مجدانه برای دریافت مجوز انجام می گیرد.
وی در خصوص شنیده ها مبنی بر اعلام آمادگی طرف سعودی برای از سرگیری حج عمره گفت: برخی نگرانی ها در زمان حج وجود دارد که این موضوع در حج تمتع در قالب تفاهم نامه ای دیده شده است اما با توجه به قطع روابط میان دو کشور این موضوعات نیز باید مورد توجه قرار گیرد تا موضوع عمره نیز بررسی شود.
وی اضافه کرد: در موضوع راه اندازی عمره تا زمانی که نسبت به این مسائل کلیدی اطمینان حاصل نکنیم ، شاید از سرگیری عمره صورت نگیرد، اما اگر مسیر هموار شود، می توان این موضوع را مورد بررسی قرار داد.
به گفته رئیس سازمان حج و زیارت ، موضوع عمره در نشست با طرف سعودی مطرح شده است و اگر بستر آماده شود ، موضوعات اجرایی به صورت روان قابل اجرا خواهد بود.
محمدی در باره تعدادی از خانواده های شهدای منا که برای آزمایش دی ان ای وارد عربستان سعودی شده اند گفت: آزمایش 11 خانواده که در واقع وضعیت پیکر شهدایشان مشخص نبود ، درحج امسال مورد توجه قرار گرفت.
وی افزود: خانواده های اعزام شده پیش از ایام تشریق آزمایش دی ان ای را انجام داده اند که امیدواریم نتایج آن هر چه زودتر اعلام شود.
محمدی درباره اینکه آیا افزایش سهمیه حج تمتع نیز در سال های آینده مد نظر خواهد بود یا خیر گفت: تعداد کسانی که در انتظار تشرف هستند ، نزدیک به یک میلیون و 300 هزار نفر است و این درصورتی است که اگر ثبت نام جدیدی هم صورت گیرد حداقل 5 میلیون نفر نام نویسی خواهند کرد .
وی افزود: اما چند مشکل برای افزایش سهمیه حجاج داریم ؛ یکی از آنها محدودیت امکانات و فضای زیرساختهای موجود در عرفات و منا و همچنین وضعیت هتل های مدینه است.
محمدی تصریح کرد: اگر محدودیت های ذکر شده در عرفات و منا و وضعیت هتل های مدینه و زیرساخت ها رفع شود می توان سهمیه حجاج را اضافه کرد.
رئیس سازمان حج و زیارت همچنین درباره اینکه چرا زمان بازگشت پروازها و تاریخ آنها زودتراعلام نشده است ، گفت: بحث پروازها یکی از موضوعاتی بود که توسط سازمان هواپیمایی عربستان اعلام می شود و مقررات جداول پروازی را با تاخیر روبه رو ساخت. اما تلاش های لازم در این خصوص صورت گرفت و طبق آخرین توافق بعمل آمده نخستین پرواز ما توسط ایران ایر و از فرودگاه جده به تهران فردا یکشنبه انجام می گیرد.
محمدی درباره آسیب شناسی های مربوط به حج امسال گفت : از هم اکنون 24 کارگروه کار آسیب شناسی مربوط به حج امسال را آغاز کرده اند و آسیب ها پس از احصاء مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا برای رفع مشکلات برنامه ریزی لازم صورت گیرد.
وی در پاسخ به اینکه آیا مقایسه بین خدمات ایران و دیگر کشورها در حج تمتع صورت گرفته است؟ گفت: به اذعان مسئولان حج عربستان ، جمهوری اسلامی ایران در ارائه نوع کیفیت خدمات به حجاج پیشگام بوده است و نسبت به بسیاری از کشورها خدمات مناسبی را ارائه می کند. محمدی افزود: البته این موضوع دلیلی نمی شود که از تجربه دیگر کشورها بهره نگیریم و قطعا از تجارب مناسب دیگران نیز استفاده خواهیم کرد.
قاسم نصیری مدیرکل حراست سازمان حج و زیارت نیز در پایان این نشست خبری ضمن تقدیر از حضور شجاعانه و با تدبر رسانه ها ، گفت: رسانه ها در انتقال مفاهیم حج گزارش های خوبی را ارائه کرده اند و این گزارش ها از دغدغه و نگرانی های خانواده های حجاج کاسته است./

فیش حج, حج تمتع, اخبار حج, اخبار حج تمتع, اخبار حج واجب, اخبار تمتع, اخبار حج عمره, اخبار عمره

26/07/1397, 00:25
دفتر-خدمات-فیش-حج-عمره-و-تمتع-حاج-باقری-09100999609خرید و فروش فیش عمره و تمتع در تهران و سراسر کشور دفتر خدمات فیش حج عمره و تمتع ایمان ایمان 09100999560 09100999609             کلمات مورد جستجو: فیش حج,خرید و فروش فیش حج, خرید و فروش فیش حج عمره, خرید و فروش فیش حج تمتع, خرید و فروش عمره,خریدو فروش تمتع, تمتع فروشی, عمره فروشی, خرید وفروش فوری فیش حج عمره بانک ملت, خرید و فروش عمره بانک ملی, خریدار فیش حج, فروشنده فیش حج, خرید حج عمره,...
25/07/1397, 22:21
فروش-۴-تا-۶-عدد-فیش-حج-عمره-از-تهران-09339161360فروش ۴ تا ۶ عدد فیش حج عمره از تهران قیمت پیشنهادی: ۱۰۰۰۰۰۰۰ فلاح کهن 09339161360 فیش حج, عمره, عمره بانک ملت, خرید و فروش حج, خرید فروش فیش حج, فیش حج عمره, خرید فروش عمره, خرید فیش حج, خرید حج عمره, خرید حج عمره بانک ملت, خرید حج عمره بانک ملی, قیمت فیش آزاد , قیمت فیش حج آزاد عمره, قیمت فیش حج عمره, فیش عمره قیمت, دفتر خرید حج, دفتر خرید حج عمره, خریدار حج, خریدار حج عمره, قیمت حج عمره بانک...
25/07/1397, 19:13
خرید-فیش-حج-تمتع-واجب-09124809754خریدار هر نوع فیش حج تمتع (واجب) و عمره از تهران و تمام شهرستان های ایران قیمت فیش حج واجب: توافقی شماره تماس خریدار نقدی: 09124809754 فیش حج , حج عمره بانک ملت,  عمره بانک ملی,  کاروان عمره,  ثبت نام فیش عمره,  استعلام اولویت فیش عمره,  اولویت فیش عمره,  عمره مفرده,  مرکز خرید و فروش فیش حج سال 97,  قیمت فیش عمره اصفهان سال 98,  فیش حج واجب,  فیش حج تمتع,  فروش تمتع,  خرید فیش تمتع,  فروش فیش...
25/07/1397, 18:54
فروش-تمتع-ثبت-نام-شده-است-در-همدان-ملایر-فروش-در-تهران-09198778986فروش تمتع ثبت نام شده است در ( همدان - ملایر) فروش در تهران تاریخ ثبت نام فیش حج :86/5 دو عدد هرکدام به قیمت 14 میلیون مجموعا 28 میلیون 09198778986 امید فیش حج, فیش حج همدان, فیش حج ملایر, فیش حج همدان فیش حج سال 86, فروش فیش حج سال 86 از تهران قیمت فیش حج, قیمت خرید فروش فیش حج در ملایر, قیمت خرید فروش حج ملایر حج تهران, حج ملایر, حج همدان, حج خرید فروش, قیمت حج حج تمتع,  حج تمتع از ملایر, ...
25/07/1397, 18:34
خرید-فیش-حج-تمتع-09104441431-مهدیخرید فیش حج به بالاترین قیمت تعداد فیش حج : خرید فوری هر تعدادی که شما موجود دارید تاریخ درخواست فیش حج خریداری: مهم نیست 09104441431 مهدی 09122587647 09104441433   فیش حج - خرید و فروش فیش حج, خرید و فروش فیش حج در تهران, خرید و فروش فیش حج در استان تهران, فروش تمتع 50 میلیونی, فیش حج مکه در تهران, فروش بلیط مکه, اعزام حج تمتع, قیمت حج تمتع, ثبت نام تمتع, حج و تمتع, سازمان حج تمتع, زمان ثبت...
25/07/1397, 18:30
فروش-فوری-فیش-حج-تمتع-بانک-ملی-از-دماوند-بی-واسطه-به-خریداری-واقعی-09127964290فروش فوری تمتع بانک ملی از دماوند بی واسطه به خریداری واقعی ثبت نامی مهر 86 15میلیون تومان 09127964290 نصیری فیش حج, فروش فیش حج از تهران , فیش حج از دماوند, خرید فروش فیش حج در دماوند خریدار فیش حج, فروشنده فیش حج, فروش فیش حج از شهر دماوند, خرید فیش حج از شهر دماوند قیمت فیش حج, قیمت حج تمتع از دماوند, قیمت خرید فروش فیش حج دماوند فیش حج سال 86, خرید فیش حج سال 86, فروش فیش حج سال 86 خرید...
25/07/1397, 18:10
خرید-فیش-حج-به-بهترین-قیمت-09123486588-تهرانیخرید فیش حج به بهترین قیمت 09123486588 تهرانی     کلمات کلیدی: خرید و فروش فیش حج - حج واجب تمتع و عمره,  خرید فروش فیش حج,  فیش حج,  فروش فیش حج عمره بانک ملت,  فروش فیش حج عمره بانک ملی,  قیمت فیش حج عمره,  خرید و فروش فیش حج،عمره و تمتع,  فیش حج تمتع،سازمان حج،عمره مفرده,  قیمت خرید فیش ازاد حج عمره,  قیمت فروش فیش حج عمره آزاد,  خرید فیش حج عمره,  فروش فیش حج تمتع,  خرید فیش حج تمتع,  خریدار...
25/07/1397, 15:13
خرید-فیش-حج-تمتع-سه-فقره-فوری-شماره-تماس-09128486008خرید فیش حج تمتع تکی و عمده فوری شماره تماس :موسوی 09128486008 فیش حج فیش حج, فروش فیش حج عمره, خرید فیش حج عمره, فروش فیش حج تمتع, خرید فیش حج تمتع, خریدار فیش حج, فروشنده فیش حج, قیمت فیش حج, فروش فیش حج, فروش فیش حج عمره, فروش فیش حج عمره بانک ملت, فروش فیش عمره, فیش عمره اولویت, خرید و فروش فیش حج،عمره و تمتع, خرید فروش فیش حج عمره تمتع واجب, خرید فروش فیشحج, خرید فروش فیشحج تمتع, خرید فروش...
24/07/1397, 23:48
خریدار-فیش-حج-و-فروشنده-منصف-فیش-عمره-و-تمتع-حمید-توکلی-09125946073خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشور 09125946073 09125199362 09195946073 کلمات کلیدی: قیمت فیش واجب, فیش آزاد حج واجب, خریدار فیش حج تمتع, فیش حج مکه,خرید بلیط مکه, اعزام حج تمتع, قیمت حج تمتع, زمان ثبت نام حج تمتع, ثبت نام تمتع, حج و تمتع , سازمان حج تمتع, فروش فیش حج عمره بانک ملت, فروش فیش حج عمره بانک ملی, دفتر فروش فیش حج, دفتر فروش فیش حج عمره, فروشنده فیش حج عمره, قیمت فیش حج عمره...
24/07/1397, 23:45
دو-فيش-حج-عمره-ودو-فيش-حج-تمتع-هردوبرج-يازده-86به-قيمت-مناسب-فروشی-09121241607دو فيش حج عمره ودو فيش حج تمتع هردوبرج يازده 86به قيمت مناسب فروشی عمره هركدام يك ميليون وهشتصد تمتع هركدام ١٧ميليون 09121241607 خلج فیش حج , فیش حج کرج, فروش فیش کرج, خرید حج کرج, خرید و فروش در کرج, فیش حج تمتع کرج فروش فیش حج تمتع کرج, خرید فیش حج تمتع کرج, خریدار فیش حج تمتع کرج فروشنده فیش حج تمتع کرج, فیش حج تمتع 86, فروش فیش حج تمتع 86, خرید فیش حج تمتع 86 خرید فروش تمتع 86, خرید فروش...
فروش فیش حج عمره ش اولویت اعزام عمره فیش حج تمتع 12 سال آینده فیش حج عمره بانک ملی ثبت نام آبان 90 خمس فیش حج فروش فیش حج عمره ثبت نامی 85 فیش حج تمتع 10 ساله بزرگترین سایت خرید فروش فیش حج حج عمره 93 لیست کاروانهای حج تمتع تهیه حج تمتع قیمت حج تمتع97 قیمت فیش حج تمتع در سال 97 خوزستان سفر روش فیش حج عمره اولویت های حج تمتع سال 97 اخبار حج تمتع سال 98 خریدار فیش حج عمره از یزد قیمت فیش عمره87 تشرف حج تمتع حج آذربایجان غربی خریدار فیش حج واجب ورثه ای خرید فرش فیش حج اصفهان حج تمتع و اعمال حج تمتع خبر فیش حج عمره دانشجویی فروش حج عمره بانک ملت آمل فیش عمره فروش نقدی دفتر خرید فیش حج عمره در ساری فروش یک عدد فیش عمره خرید فروش فیش عمره با خرید و فروش فیش حج در مشهد خرید قیمت فیش حج تمتع سال 86 دفتر زیارتی بیت الفاطمه همدان خبرهای داغ از مدینه خرید و فروش فیش حج عمره اصف عمره اولویت 145 فیش عمره او خرید وفروش فیش حج اردبیل فروش فیش حج عمره اولویت 338 خرید و فروش فیش حج واجب اقساطی

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.