خریدو فروش انواع فیش حج در سریعترین زمان و مناسب ترین قیمت

جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

شرح اسکان نوروزی فرهنگیان در تهران

عباسعلی‌ باقری مدیر کل آموزش و پرورش تهران در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی فیش حج ؛ درباره وضعیت اسکان نوروزی فرهنگیان‌ در تهران برای نوروز 97 اظهار کرد: آموزش و پرورش تهران مانند سال‌های گذشته آمادگی دارد از مهمانان نوروزی در مراکز اسکان در نظر گرفته شده استقبال کند که بر این اساس ابتدا مراکز اسکان و خانه‌های معلم در اولویت‌ قرار دارند.
وی ادامه داد: در صورتی‌که‌ ظرفیت مراکز اسکان تکمیل شده باشد، مدارس برای مهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است که اولویت‌ آن با معلمان است.

فیش حج
باقری با اشاره به اینکه طبق پیش‌بینی‌ها 25 درصد مسافران طبق ثبت‌نام اینترنتی‌ برای اسکان اقدام می‌کنند، تصریح کرد: میزان پیش‌بینی شده تاکنون محقق شده است و این تعداد برای اسکان در نوروز 97 اعلام آمادگی کرده‌اند و مدارس هم از 29 اسفند بعد از تعطیلی کلاس‌های درس آماده خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی است.
گفتنی است؛ ثبت‌نام مراکز اسکان نوروزی از چهارم تا 23 اسفند ماه برای فرهنگیان آغاز شده بود و کلاس‌های درس و مراکز پذیرش مسافران از  29 اسفند 96 تا عصر 12 فروردین 97 در نظر گرفته‌ شده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

 

کلمات مرتبط : فیش حج, فروش فیش حج عمره, خرید فیش حج عمره, فروش فیش حج تمتع, خرید فیش حج تمتع, خریدار فیش حج, فروشنده فیش حج, قیمت فیش حج, فیش حج عمره بانک ملت, خرید و فروش فیش حج, خرید فروش فیش حج, خرید و فروش فیش حج عمره, خرید فروش فیش حج عمره, فروش فیش حج عمره بانک ملت, فروش فیش حج عمره بانک ملی, قیمت فیش آزاد

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.