جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع با مناسب ترین قیمت

شماره های کارشناسان خرید و فروش فیش عمره و تمتع

خانم ناظری 09193718323

خانم تهرانی 09193718345

هر یک از افرادی که قصد خریداری فیش حج یا فروش فیش عمره و تمتع کل کشور دارند باید به خوبی در مورد شرایط و نکاتی که مربوط به نقل و انتقال فیش حج می باشد اطلاعات بیشتری به دست آورند. بسیاری از افراد به دلایل متنوع شاید قصد خریدفروش فیش حج خود را داشته باشند، ولی آنها باید به خوبی زمان فروش فیش حج برخی از نکات را در نظر بگیرند. در صورتی که فروشنده به خوبی  برخی از نکات را در نظر نداشته باشد و به آنها بی توجهی نشان دهد ممکن است انتقال دادن فیش به درستی انجام نشود و مشکلاتی زمان انتقال فیش به وجود آید در حالی که کارشناسان ما آماده ارائه خدمات هستند.

خرید و فروش فیش حج با مناسب ترین قیمت : خانم ناظری 09193718323

هر یک از کارشناسانی که در مراکز زیارتی فعالیت می کنند به خوبی قادر هستند که شما را برای نقل و انتقال فیش حج عمره و تمتع راهنمایی نمایند. بنابراین شما بر اساس استانداردهایی که سازمان حج و زیارت اعلام می کند می توانید نقل و انتقال هر یک از فیش های مکه را انجام دهید. آن دسته از انواع فیش حج تمتع که مربوط به سال 86 می باشد هزینه خریداری بیشتری از فیش حج تمتع 1400 دارند. به طور کلی شما برای اینکه در مورد قیمت فیش حج اطلاعات بیشتری داشته باشید فقط کافی است با یک تماس کوتاه از خدمات دفتر ما استفاده کنید تا به طور صحیح و با قیمت مناسب کار نقل و انتقال قبض حج را انجام دهید.

تجربیات سالیانه ما در خرید و فروش بلیط مکه می تواند بهترین ها را تقدیم شما کند و مفتخر هستیم رضایت خریداران و فروشندگان در این سالها بیانگر این مسئله می باشد. ما در فروش فیش عمره و تمتع کمترین سود معامله را در نظر می گیریم.

 

کلمات مرتبط با آگهی: خرید فیش حج, فروش فیش حج, خرید و فروش فیش حج

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.