جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش تمتع دی ماه 86 برای مرتبه دوم جهت فروش

09121163991 علیوند

یک عدد فیش تمتع دی ماه 86 برای مرتبه دوم واگذار می‌شود. دلال و واسطه نیستم به قیمت یازده میلیون ، به دلیل نیاز مالی می خواهم واگذار کنم سند بنام خودم هیت،اصل فیش مفقود شده، بانک برای صدور المثنی فردی را با حساب فعال ،بعنوان متعهد،برای صدور المثنی می خواهد همچنین نیاز به اجازه سازمان حج برای نقل و انتقال دارد. لطفاً در صورتی که با این شرایط آشنا هستید ، و می توانید انجام دهید، لطفا فقط پیامک بدهید.

فیش تمتع دی ماه 86 برای مرتبه دوم جهت فروش 09120741671

فیش حج, خرید و فروش فیش حج تهران, خرید فروش فیش حج تهران, خرید فیش حج, فروش فیش حج تمتع تهران, خرید فیش حج تمتع, خریدار فیش حج تهران, فروشنده فیش حج, فیش حج واجب, خرید و فروش فیش حج تمتع, خرید فروش فیش حج تمتع تهران, خرید و فروش فیش حج واجب, سایت فیش حج واجب, قیمت فیش واجب, فیش آزاد حج واجب تهران, فروشنده فیش حج تمتع تهران, فروش فیش تمتع, فروش فیش حج عمره تهران, خرید فیش حج عمره تهران, قیمت فیش حج تهران

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.