جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش حج تهران - پل چوبی تمتع برای فروش

شماره تماس فروشنده 09195463698

آگهی فروش فیش حج اصل

تعداد فیش موجود : سه عدد

زمان ثبت نام و خرید و واریز میلغ فیش : سال 1385 و سال 1386

مقدار ودیعه تمتع فیش موجود :

نام بانک صدور فیش :

شرایط سود بانکی فیش تمتع :

شهر و محله فروش فیش واجب : شهر تهران - محله پل چوبی

زمان تشرف به حج تمتع :

تاریخ نمایش آگهی : جمعه بیست و پنجم مهرماه - سال 1399

فیش حج تهران - پل چوبی تمتع فروش شماره تماس 09195463698

نکات مهم از فیش حج و حج عمره - تمتع

بانک های معتبر برای قیمت فیش حج عمره چقدر ودیعه دریافت می کنند؟

بانک های بسیاری هستند که طرف قرارداد با سازمان حج می باشند. اما بسته به برخی عوامل، ودیعه ای که برای فروش فیش حج دریافت میکنند، متفاوت است. اصولا برای اعزام به حج عمره، بسته به تاریخ خرید فیش زائران اولویت بندی می شوند.

از این رو پیش مسئله مهمی که باید پیش از خرید فیش حج در نظر بگیرید، قیمت فیش حج عمره است. که این قیمت نیز توسط همانطور که اشاره نمودیم، بسته به اولویت بندی ها تعیین می شود. مثلا اولویت های 1 تا 300 در بانک ملت، در سال های 86 و 87 ودیعه ای معادل 500 هزار تومان پرداخت کرده بودند.

که البته باید بگوییم این ودیعه در حال حاضر به دلیل افزایش تورم، تقریبا چندین برابر شده است. در حالی که در همان سال، قیمت حج عمره از اولویت  300 تا 601 در بانک ملی، با ودیعه ای معادل 800 هزار تومان ثبت نام می شد. 

شاید از خودتان بپرسید که علت دریافت ودیعه های متفاوت از سوی بانک های مختلف چیست؟ باید بگوییم علت این امر، تفاوت در قیمت فیش عمره است. معمولا قیمت فیش های حجی که با ودیعه 500 هزار تومانی ارائه می شوند، نسبت به ودیعه های 800 هزار تومانی کمتر هستند. /

 

کلمات مرتبط کلیدی:

فیش حج, خریدوفروش فیش حج, خرید و فروش حج تمتع, قیمت فیش حج تمتع, قیمت فیش حج عمره

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.