جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

تمتع سال 1382 از شیراز محله قدوسی شرقی فروشی

شماره تماس فروشنده 09174172767

آگهی فیش حج تمتع اصل

نوع فیش : واجب

سال ثبت نامی و درخواست خرید فیش حج : سال 1382

شهر و محله فروشنده برای انتقال فیش : شهر شیراز - محله قدوسی شرقی

مقدار ودیعه حساب تمتع :

نام بانک فیش حج صادرشده :

قیمت فروش فیش برای خریدار : 33 تومن

زمان تشرف به حج واجب : از سالهای گذشته قابلیت اعزام دارد

علت فروشنده برای فروش فیش :

تاریخ نمایش و درج آگهی :: روز جمعه - سی ام آبان ماه - سال 1399

 

اطلاعاتی ازسایت فیشحج - نیاز های فرهنگی جانبازان و همراهان آنها چگونه تامین می شود؟

فیش حج - در سایت سفر به سرزمین وحی در اصل یک سفر روحانی است. به همین دلیل زائران نیاز دارند فردی در کنار آنها باشد که نیاز های فرهنگی و روحانی شان را برطرف کند. سازمان حج و زیارت برای هر کاروان حاجیان روحانی مناسبی انتخاب می کند. اما برای کاروان جانبازان این انتخاب خاص تر بوده و باید روحانی با تجربه و مجربی تعیین شود. همانطور که اشاره نمودیم جانبازان زیادی هستند که از شرایط روحی و جسمی مناسبی برخوردار نیستند. در صورتی که روحانی کاروان از تجربه بالایی در زمینه سفر به سرزمین وحی برخوردار نباشد، نمی تواند نیاز های فرهنگی این قشر از مسلمانان کشور را برطرف کند. 

تمتع سال 1382 از شیراز محله قدوسی شرقی فروشی 09174172767

تنها خرید فیش حج و انتظار برای اعزام به سرزمین وحی نمی تواند نیاز های روحی جانبازان و همراهان آنها را برطرف کند. لازم است شخص آگاه به مسائل دینی در این خصوص همراه آنها باشد و راهنمایی های لازم را به ایشان ارائه نماید. تشرف به خانه خدا آرزوی همه ما مسلمانان بر روی کره زمین است. بسیاری از مردم با مراجعه به کارگزاری های معتبر به صورت آزاد اقدام به خرید فیش حج جانبازان می نمایند. اما برخی دیگر لازم است به بنیاد شهید مراجعه نموده و از این طریق مراحل ثبت نام فیش حج را انجام دهند./

 

کلمات مرتبط کلیدی: فیش حج, خرید و فروش فیش حج شیراز, قیمت فیش حج تمتع شیراز, قیمت فیش حج عمره شیراز

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.