جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش حج فروشی به کمترین قیمت از تهران محله رباطکریم

شماره تماس مالک قبض واجب : 09108297143

آگهی فروش تمتع اصل

نوع فیش : تمتع

تعداد قبض موجود : یک عدد

نام بانک صادرکننده فیش :

وضعیت سود سپرده علی الحساب فیش واجب :

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

سال ثبت نام فیش حج : سال 86

وضعیت تخفیف فروشنده فیش مکه :

شهر و استان محل سکونت و فروش بلیط تمتع : شهر تهران محله رباطکریم - استان تهران

زمان تشرف به حج واجب :

شماره اولویت فیش :

علت فروشنده برای فروش:

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : توافقی

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: روز شنبه 11 اردیبهشت ماه - سال 1400

فیش حج فروشی به کمترین قیمت از تهران محله رباطکریم 09108297143

فیشحج : بزرگترین مرکز خرید و فروش فیش حج سرتاسر ایران - فروش فیش حج عمره تهران بر اساس استانداردهای سازمان حج و زیارت می باشد. با این وجود شما برای خرید فیش حج نباید به افرادی که دلال فروش فیش حج هستند مراجعه کنید. بسیاری از آنها شاید به دلیل قیمت پایین مشتریان زیادی داشته باشند، ولی باید بدانید فروش فیش حج توسط آنها قانونی نیست و باید تنها از فروشندگان معتبر که در مراکز زیارتی فعالیت دارند فیش را خریداری نمایند. شما بدون شک برای خرید هر یک از اسناد قانونی باید به خوبی در مورد فروشنده ای که فروش آنها را بر عهده دارد اطلاعات زیادی داشته باشید تا بتوانید آن سند قانونی را خریداری کنید. فیش حج عمره و یا فیش حج تمتع از آن دسته اسناد قانونی می باشند که باید شما برای خرید آنها به خوبی برخی از نکات را در نظر بگیرید. فروشندگانی که فروش بلیط حج عمره تهران را بر عهده دارند و در مراکز زیارتی فعالیت می کنند باید بسیاری از قوانین فروش را رعایت کنند تا مشتریان به آنها اعتماد داشته باشند.  شما زمانی که می خواهید فیش حج عمره را خریداری کنید باید به خوبی در مورد ویژگی های بهترین فروشنده فیش حج اطلاعات زیادی داشته باشید./

 

کلمات کلیدی: فیش حج, فیش حج تمتع تهران, قیمت فیش حج عمره در تهران

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.