جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فروش دوعدد فیش مکه تمتع سال 85 سبزوار

شماره تماس : کرابی 09356827203

آگهی فروش تمتع اصل

نوع فیش مکه : واجب (تمتع)

تعداد فیش حج موجود : دوعدد

نام بانک صادرکننده قبض : بانک ملی

وضعیت بهره بانکی فیش حج :

فروش دوعدد فیش مکه تمتع سال 85 سبزوار 09356827203 کرابی

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

تاریخ ثبت نام قبضحج : سال 85

وضعیت تخفیف فروش فیش مدینه و مکه :

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش اعزامی : شهر سبزوار - استان خراسان رضوی

زمان دقیق اعزام به حج:

شماره اولویت فیش :

علت فروشنده برای فروختن:

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : توافقی

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: روز یکشنبه 21 شهریورماه - سال 1400

 

نکته مهم در برای این آگهی فروش فیش حج :

آیا حج بر شخصی که قبلا استطاعت مالی داشته و الان ندارد واجب است؟

هر کسی که دارای فیش حج است با خواهان آن است این مطلب را به خوبی بخواند. افراد بسیاری هستند که قبلا ثروتمند بوده اند و حج بر او واجب بوده است. اما به حج نرفته است. اکنون درگیر سختی مالی شده و دیگر استطاعت مالی ندارد. آیا هنوز بر ایشان حج واجب است؟ پاسخ گویی صحیح و درست توسط راهنمایی به جا توسط مشاوران سایت فیشحج است. در چنین شرایطی شخص باید به هر طریقی که شده است به سفر حج رود. زیرا در زمانی که شرایط سفر به خانه خدا را داشته است، حج واجب خود را انجام نداده است. چنین شخصی می تواند اقدام به قرض گرفتن هزینه سفر به خانه خدا یا خرید فیش حج تمتع نموده و به این سفر رود. حال با این سوال مواجه می شویم که اگر این شخص ناتوان و پیر باشد، چه باید کرد؟ در چنین شرایطی شخص می تواند هزینه سفر به خانه خدای خود را به شخص دیگری واگذار نماید، شخصی که قبلا به خانه خدا رفته باشد. تا ایشان به سفر حج رفته و حج را برای شخص به جای آورد. 

با این روش ها شخص حج خود را به جای خواهد آورد. البته در خصوص تمامی این موارد هر یک از مراجع تقلید دیدگاه های متفاوتی دارند. اما به طور کلی تمامی مسلمانانی که از استطاعت مالی برخوردار هستند و یا زمانی از استطاعت مالی برخوردار بوده اند، حج بر آنها واجب است. به همین دلیل باید به هر نحوی که شده است سفر حج خود را به جای آورند. پیش از آنکه اقدام به خرید حج واجب نمایید، بهتر است در خصوص تمامی شرایط لازم برای اعزام به خانه خدا اطلاعات کسب کنید. تنها در این صورت می توانید بدون مشکل حج خود را به جای آورید./

 

کلمات کلیدی: فیش حج, قیمت فیش حج تمتع سبزوار, خرید و فروش فیش حج تمتع سبزوار

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.