جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش حج تمتع اماده سفر ثبت نامی هشتادو پنج - تهران

شماره تماس مالک فیش :عویدی 09370217728

 آگهی فرووش فیش حج تمتع اصل

نوع قبض : فیش تمتع

تعداد قبض موجود : یک فقره

نام بانک صادرکننده فیش : بانک ملی

وضعیت سود سپرده علی الحساب حج :

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

سال ثبت نام فیش حج : سال ۸۵

وضعیت تخفیف فروش قبض حج :

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : شهر کرج - استان البرز

زمان تشرف به حج:

شماره اولویت فیش :

علت فروشنده برای فروختن:

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : ۳۵۰۰۰۰۰۰ 

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: روز سه شنبه 20 مهرماه - سال 1400

فیش حج تمتع اماده سفر ثبت نامی هشتادو پنج - تهران 09370217728

نحوه دادوستد فیش حج با قیمت مناسب 

برای این که بتوانید فیش حج تمتع یا عمره مفرده را با قیمت مناسبی خرید و فروش نمایید، لازم است به دفاتر حج و زیارت مراجعه نمایید اما یادتان باشد که سایت فیشحج.دات کام شما را در این مسیر راهنمایی نموده است. البته برخی از افراد نیز می توانند با روش دیگری همچون ثبت نام فیش حج از طریق سازمان حج و زیارت اقدام به خرید فیش حج نمایند. اما از آنجایی که در طی سالهای اخیر هیچ فراخوان ثبت نامی از سوی سازمان حج و زیارت منتشر نشده است، پس تنها روش برای خرید فیش، مراجعه به دفاتر زیارتی در نزدیکترین محل زندگی است. 

افرادی که متقاضی فروش فیش حج هستند، می توانند با در دست داشتن مدارک لازم به دفاتر زیارتی در نزدیکترین محل زندگی خود، اقدام به ثبت درخواست نمایند. این دفاتر خریدارانی که در همان محل و استان قرار دارند را شناسایی نموده و مراحل نقل و انتقال فیش حج را طی می کنند. البته باید بگوییم حتی در این روش خرید و فروش حج نیز باید به عواملی که در قیمت فیش حج نوسان ایجاد می کنند توجه نمود. تمامی فیش های حجی که در دفاتر زیارتی دارای مجوز خرید و فروش می شوند، با قیمت به روز محاسبه شده و خرید و فروش می گردند. از این رو نگران هیچ مسئله ای نباشید و فیش حج خود را با اطمینان در دفاتر زیارتی به فروش برسانید، یا از این دفاتر فیش حج خود را خریداری کنید./

کلمات کلیدی: فیش حج, قیمت فیش حج تهران, خرید و فروش فیش حج

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.