جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فروشنده فیش حج عمره در تهران ثبت نام هشتادوشش

شماره تماس : اژدم خیز 09038563961

آگهی فروش فیش حج عمره مفرده اصل

نوع فیش : عمره مفرده

شماره اولویت فیش عمره مفرده :

تعداد قبض موجود : یکعدد

اسم بانک ثبت نامی فیش :

وضعیت بهره سپرده علی الحساب عمره مفرده:

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

علت فروختن مالک برای فروش:

قیمت فروشنده به خریدار فیش حج : 10 میلیون

سال ثبت نام فیش حج : سال 86

وضعیت تخفیف فروش قبض حج :

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : شهر تهران - استان تهران

زمان تشرف به حج:

تاریخ نمایش آگهی فروش در سایت: روز چهارشنبه 21 مهرماه - سال 1400

فروشنده فیش حج عمره در تهران ثبت نام هشتادوشش 09038563961

برای سفر به مکه چیکار کنم؟

تهیه ی فیش حج قانونی از طریق سایت فیشحج - برای این که بتوانید به سفر معنوی حج روید، لازم است ابتدا اقدام به ثبت نام در سازمان حج و زیارت نموده و فیش حج دریافت کنید. اما از آنجایی که برای ثبت نام فیش حج محدودیت های زیادی وجود دارد، تنها افرادی می توانند اقدام به ثبت نام نمایند که با روش ها و فرایندهای ثبت نام آشنا باشند. از سوی دیگر ثبت نام برای سفر حج تمتع ممکن است تاریخ نوبت را به 10 الی 20 سال آینده بکشاند.

پس از شیوع ویروس کرونا حتی این مسئله جدی تر نیز شده است و مدتی است که سازمان حج و زیارت هیچ فراخوانی برای ثبت نام بلیط حج اعلام نکرده است. در چنین شرایطی بهترین روش خرید فیش حج افرادی است که به دلیل کهولت سن دیگر قادر نیستند به سفر حج روند، یا این که فوت شده اند و وراث آنها اقدام به فروش فیش حج نموده است. البته بهتر است به این مسئله نیز توجه داشته باشید که ممکن است در زمان خرید فیش حج درگیر افراد سودجو و کلاهبردار شوید. از این رو ثبت نام قبض حج از طریق فراخوان اعلام شده از سوی سازمان حج و زیارت می تواند مطمئن ترین مسیر برای خرید فیش حج باشد./

کلمات کلیدی آگهی: فیش حج, فروش فیش حج عمره تهران, خرید و فروش فیش حج تمتع تهران

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.