جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فروش فيش حج واجب سال۸۶..مهر ماه از شهر گنبد کاووس

شماره تماس : حقی 09119768865

آگهی فروش فيش تمتع اصل

نوع فیش : حج واجب

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : ۶۵۰۰۰۰۰۰ تومن

تعداد قبض موجود : يکعدد

سال ثبت نام به حج : مهر ماه - سال۸۶

وضعیت تخفیف فروش قبض حج :

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : شهر گنبد کاووس - استان گلستان

زمان تشرف به حج:

نام بانک صادرکننده فیش : ملی

وضعیت سود سپرده علی الحساب حج :

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

شماره اولویت فیش :

علت فروشنده برای فروختن:

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: چهارشنبه 3 آذرماه - سال 1400

فروش فيش حج واجب سال۸۶..مهر ماه از شهر گنبد کاووس 09119768865

فروش فیش حج تمتع و انتقال قانونی آن

یکی از مهمترین نکاتی که شما زمان خرید فیش حج تمتع ۸۶ باید به آن دقت داشته باشید این است که انتقال قانونی این فیش را توسط مراکز زیارتی و همچنین دفاتر ثبت اسناد رسمی انجام دهید. هریک از زائرین که فروش فبض حج خود را به مراکز زیارتی انجام داده‌ اند باید تمامی مدارک مربوط به اطلاعات شخصی خود را به کارشناسان ارائه دهند تا انتقال حج از نام آنها به نام خریدار انجام شود. بعد از اینکه کارشناسان مراکز زیارتی انتقال حج واجب را انجام دادند باید انتقال رسمی آن را به دفاتر اسناد رسمی بسپارند. در صورتی که مهر ثبت اسناد رسمی روی فیش حج به فروش رسیده نخورد سازمان حج و زیارت این انتقال را قبول نمی کند. در صورتی که انتقال فیش حج تمتع و فیش حج عمره به صورت قانونی انجام نشود ایرادات بسیار زیادی را کارشناسان سازمان حج و زیارت آن فیش وارد می سازند.

 بر همین اساس شما برای انتقال دادن بلیط حج تمتع و فیش حج عمره باید به مراکز زیارتی معتبر مراجعه کنید. همچنین انتقال رسیدحج را توسط دفاتر اسناد رسمی به ثبت برسانید. اگر شما از دلالان فروش فیش حج واجب اقدام به خریداری قبوض حج نمایید باید بدانید که ممکن است انتقال فیش حج به صورت قانونی انجام نشود. قوانین و استانداردهایی که هر ساله سازمان حج و زیارت برای انتقال فیش حج به زائرین اعلام می نماید را شما پیش از انتقال فیش حج باید در نظر داشته باشید. در صورتی که شما قصد انتقال فیش حج را دارید باید به صورت روزانه اخبار مربوط به سازمان حج را دنبال کنید. کارشناسانی که در مراکز زیارتی و معتبر حضور دارند به خوبی می‌ دانند که سازمان حج و زیارت هر ساله چه قوانینی را اعلام می کند./

 

کلمات کلیدی: فیش حج, خرید فیش حج در گلستان, قیمت فیش حج تمتع سال 86 گلستان

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.