جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش عمره بانک ملی سال ثبت نام مهر90 از شهر تهران فروشی

شماره تلفن : 09366451037 سیفی فر

آگهی فروش فیش عمره ااصل

نوع فیش : حج عمره

تعداد قبض عمره : یک عدد

نام بانک صادرکننده بلیط حج عمره : فیش بانک ملی

وضعیت سود سپرده علی الحساب حج :

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

ماه و سال ثبت نام به حج : ثبت نام مهر90

وضعیت تخفیف فروش قبض حج :

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : شهر تهران - استان تهران

زمان تشرف به حج:

شماره اولویت فیش :

علت فروشنده برای فروختن:

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : توافقی

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: سه شنبه - ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱, الثلاثاء - ٨ شوال ١٤٤٣, Tuesday - 2022 10 May

فیش عمره بانک ملی سال ثبت نام مهر90 از شهر تهران فروشی 09366451037

قیمت بلیط مکه در مراکز زیارتی

در مراکز زیارتی قیمت بلیط مکه بسیار مناسب است. در صورتی که فیش حج خریداری شده شما مربوط به سال ۱۴۰۰ باشد باید بدانید که هزینه خریداری آن کمتر است. اما اگر فیش حج مربوط به سال ۱۳۸۶ را خریداری کنید باید هزینه بیشتری برای خرید فیش حج پرداخت نمایید. به طور کلی در مورد قوانین مربوط به سال اعزام فیش حج باید اطلاعات تان را به روز نمایید تا بتوانید فیش حج را تهیه کنید. کارشناسانی که در مراکز زیارتی حضور دارند فیش حج عمره و فیش حج واجب را با قیمت مناسب به زائرین ارائه می‌ دهند.

 هر یک از زائرین بر اساس نکاتی که کارشناسان اعلام می‌ کنند خرید فیش حج را انجام می دهند. قیمت رسید مکه در مراکز زیارتی معتبر بر اساس قوانین سازمان حج و زیارت است. بسیاری از دلالانی که خرید و فروش فیش حج عمره و فیش حج واجب را بر عهده دارند قابل اطمینان نیستند. شما به هیچ عنوان نباید از دلالان خرید هر یک از فیش های واجب و عمره مکه را انجام دهید. توجه داشته باشید که دلالان در زمینه خرید و فروش فیش حج اطلاعات دقیقی ندارند. بر همین اساس امکان دارد شما را گمراه نمایند و یکی از فیش‌ های حج واجب تقلبی را به شما ارائه دهند.  بسیاری از دلالان تنها یک فیش حج واجب را به چندین زائر متقاضی ارائه می دهند. به همین دلیل زائرین پس از خرید فیش حج باید معتبر بودن فیش حج را مورد بررسی قرار دهند.

خرید بلیط مکه واجب

مسلمانان ترجیح می‌ دهند که فیش حج واجب را خریداری کنند. اما باید بدانید که قیمت فیش مکه واجب به نسبت فیش حج عمره بیشتر است. به همین دلیل بیشتر مسلمانانی که تمکن مالی دارند می توانند فیش حج تمتع را خریداری نمایند. فیش عمره به نسبت فیش حج واجب با قیمت کمتری به فروش می رسد. شما می توانید از مراکز زیارتی معتبر فیش حج واجب را بر اساس سال اعزام فیش تهیه نمایید.

 قیمت هر یک از فیش ‌های واجب را طبق استانداردهای سازمان حج و زیارت به زائرین اعلام می نمایند. شما می توانید طبق قیمت ‌های اعلام شده یکی از انواع فیش های حج که مربوط به سال ‌های گذشته می باشد را تهیه کنید. اگر بخواهید برای خرید فیش حج واجب در سازمان حج و زیارت ثبت نام نمایید هزینه اولیه را پرداخت خواهید کرد. کارشناسان سازمان حج و زیارت جهت خرید فیش حج واجب و فیش حج عمره تمامی راهنمایی ها و نکات لازم را به شما می گویند./

کلمات مرتبط: فیش حج, خرید فیش حج عمره تهران, فروش فیش مکه عمره تهران

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.