جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش حج همدان جدید سال 1386 همراه با سود بانکی فروشی

شماره تماس : 09920250927 عزیزی

آگهی فروش حج تمتع اصل

نوع فیش : واجب

تعداد قبض موجود : یکعدد

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : ۵۰ میلیون تومان

اسم بانک صادرکننده فیش : بانک ملی

شرایط سود سپرده حج تمتع : همراه با سود بانکی

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

تاریخ ثبت نام فیش حج : دی ماه - سال ۸۶

وضعیت تخفیف فروش قبض حج :

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : شهر همدان - استان همدان

زمان تشرف به حج:

شماره اختصاصی روی فیش :

علت فروشنده برای فروختن:

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: چهارشنبه - ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱, الأربعاء - ٩ شوال ١٤٤٣, Wednesday - 2022 11 May

 فیش حج همدان جدید سال 1386 همراه با سود بانکی فروشی شماره تماس : 09920250927 عزیزی

هزینه بلیط حج واجب 86

قیمت بلیط مکه سال ۸۶ به نسبت دیگر بلیط ‌های مکه بالاتر می باشد. بسیاری از مسلمانان که تمکن مالی دارند مایل هستند که فیش حج و سال ۸۶ را با قیمت بالاتری تهیه کنند تا در نوبت اولیه به مکه اعزام شوند. با در دست داشتن فیش حج سال ۱۳۸۶ زائرین می توانند در نوبت اولیه به مکه بروند. چندین سال است که زائرین نمی ‌توانند به مکه بروند و فرایض دینی خود را انجام دهند. بر همین اساس پس از اعلام اعزام به مکه، زائرین می توانند سریعا اقدامات لازم را انجام دهند.

 کارشناسانی که فروش فیش حج واجب و فیش حج عمره را بر عهده دارند در مورد نکاتی که مربوط به خرید فیش حج می باشد اطلاعات لازم را به شما ارائه می دهند. هزینه‌ های فیش حج تمتع را شما بر اساس مولفه هایی که سازمان حج و زیارت اعلام می کند باید پرداخت نمایید. فیش حج واجب از جمله فیش های زیارتی به شمار می ‌رود که نسبت به دیگر بلیط های مراکز زیارتی هزینه خریداری بیشتری دارد.

قیمت بلیط مکه و خرید اینترنتی

امروزه بسیاری از زائرین ترجیح می دهند که خرید اینترنتی فیش حج عمره را انجام دهند. برای خرید اینترنتی هر یک از انواع فیش های حج واجب بهتر است که به بهترین مراکز زیارتی مراجعه نمایید. مراکز زیارتی معتبر شرایط خرید اینترنتی را برای زائران فراهم می‌ کند. در مورد تمامی ویژگی‌ ها و نکاتی که مربوط به فیش‌ های حج می باشد اطلاعات دقیقی را در وب سایت ها می توانید مشاهده کنید. سایت‌ های مراکز اینترنتی تمامی شرایط خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع را به زائرین اعلام می نمایند. اگر شما قصد فروش فیش حج خود را دارید می توانید اطلاعات دقیق تری را در وب سایت‌ های مراکز زیارتی جهت فروش فیش حج به دست بیاورید.

خرید بلیط واجب بانک ملی

سازمان حج و زیارت فروش فیش حج تمتع را به بانک ملی و بانک ملت می‌ سپارد. بر همین اساس شما می توانید فیش حج تمتع را از بانک ملی و بانک ملت تهیه نمایید. تمامی مولفه هایی که مربوط به فیش حج سازمان حج و زیارت می باشد در فیش های حج عمره و واجب بانک ملی و بانک ملت رعایت شده است. طبق روال خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع، شما می توانید از کارشناسان بانک ملت و بانک ملی فیش حج را تهیه نمایید./

 

کلمات راهنما: فیش حج, خریدفروش فیش حج, فروشنده تمتع همدان

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.