جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش حج عمره بقیمت ثبت نامی از 85 از شوشتر فروش

شماره تلفن فروشنده : 09199157001 امین

آگهی فروشنده فیش تمتع (واجب) اصل

نوع فیش : فیش حج تمتع

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : شهر شوشتر - استان خوزشتان

تعداد بلیط مکه موجود : یکعدد

اسم بانک صدور فیش : بانک ملی

شرایط سود سپرده حج واجب :

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

تاریخ ثبت نام فیش حج : سال ۸۵

وضعیت تخفیف فروش قبض حج :

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : ۷۰۰۰۰۰۰۰۰

زمان تشرف به حج: اماده اعزام

شماره اولویت فیش :

علت فروشنده برای جابجایی حج واجب :

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: جمعه - ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱, الجمعة - ١١ شوال ١٤٤٣, Friday - 2022 13 May

فیش حج عمره بقیمت ثبت نامی از 85 از شوشتر فروش 09167699752

خرید فیش مکه عمره اینترنتی

امروزه بسیاری از افراد برای خرید فیش حج عمره به صورت اینترنتی اقدام می ‌نمایند. فیش حج عمره به نسبت فیش حج تمتع قیمت کمتری دارد. بر همین اساس شما می توانید این فیش حج را برای اعزام به مکه خریداری نمایید. توجه داشته باشید که فرایض حج عمره نسبت به حج تمتع کمتر است. امروزه بسیاری از زائرانی که تمکن مالی زیادی ندارند مایل هستند که یکی از انواع فیش های حج را با قیمت ارزان تری خریداری کنند.

 فیش حج عمره نسبت به فیش حج تمتع با قیمت کمتری به فروش می رسد. به همین دلیل زائران این فیش حج را جهت اعزام به سفر مکه خریداری می نمایند. توجه داشته باشید که قیمت فیش حج عمره بر اساس سال اعزام محاسبه می گردد. اگر شما یکی از انواع فیش های حج عمره که مربوط به سال ۱۳۸۹ می باشد را خریداری کنید به نسبت فیش حج عمره ۱۴۰۰ باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید. سال اعزام و قیمت دلار از جمله موارد بسیار مهم و ضروری هستند که روی قیمت فیش‌حج تاثیر می‌ گذارند.

قیمت بلیط مکه تمتع

بسیاری از زائرانی که تمکن مالی دارند اقدام به خرید فیش حج واجب می نمایند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که خرید فیش حج واجب با قیمت بالایی انجام می گردد. حج تمتع یک ماه زمان می برد و فرایض دینی زیادی در این حج باید انجام شود. شما می توانید هر یک از انواع فیش حج واجب که مربوط به سال ‌های گذشته می باشد را می توانید به صورت اینترنتی تهیه نمایید. با مراجعه به وب سایت های معتبر مراکز زیارتی قادر خواهید بود که یکی از انواع فیش های حج را تهیه کنید.

 کارشناسانی که در مراکز زیارتی حضور دارند تمامی مواردی که مربوط به قیمت گذاری فیش حج عمره و تمتع می باشد را برای شما توضیح می دهند. بر همین اساس قادر خواهید بود که فیش مکه را با قیمتی مناسب و به صرفه تهیه نمایید. تمامی مراحل انتقال فیش حج عمره و همچنین فیش حج تمتع زیر نظر کارشناسان انجام می گردد. هر یک از قوانین سازمان حج و زیارت باید برای انتقال فیش حج در نظر گرفته شود./

 

کلمات مرتبط: فیش حج, خریدفروش فیش تمتع شوشتر, قیمت تمتع شوشتر

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.