جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش حج تمتع 86 ثبت نامی تهران ساکن لنگرود فروشی یکعدد

شماره تلفن : 09127288092 خوش سرور

آگهی فروش فیش حج واجب اصل

نوع فیش : فیش تمتع

تعداد قبض موجود : 1عدد

نام بانک صادرکننده فیش : بانک ملی

وضعیت سود سپرده علی الحساب حج :

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

تاریخ ثبت نام فیش حج :  تاریخ11.8.1386 ثبت نامی تهران

وضعیت تخفیف فروش قبض حج :

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : شهر لنگرود - استان گیلان

زمان تشرف به حج:

شماره اولویت فیش :

علت فروشنده برای فروختن:

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : 45 میلیون تومان

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: سه شنبه - ۳۱ خرداد ۱۴۰۱, الثلاثاء - ٢١ ذوالقعده ١٤٤٣, Tuesday - 2022 21 June

فیش حج تمتع 86 ثبت نامی تهران ساکن لنگرود فروشی یکعدد 09127288092

فروش بلیط مکه عمره توسط مراکز زیارتی

فروش فیش حج عمره به وسیله مراکز زیارتی با قیمت مناسب و به صورت اصولی انجام می‌ شود. هر روزه سازمان حج و زیارت قوانینی که مربوط به خرید و فروش فیش مکه است را به کارشناسان دفاتر زیارتی اعلام می کند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت سازمان حج و زیارت مشاهده کنید که کدام یک از دفاتر زیارتی از نظر سازمان حج و زیارت مورد قبول هستند. با مراجعه به دفاتر زیارتی شهر خود می توانید با خیال راحت یکی از انواع فیش های حج سال های گذشته را تهیه کنید. همچنین اگر قصد فروش فیش مکه خود را دارید باید به این مراکز زیارتی مراجعه نمایید. در این صورت با اطمینان خاطر شرایط فروش فیش مکه برایتان فراهم می شود.

 هر نکته ای که در مورد فروش فیش مکه است را کارشناسان مراکز زیارتی برای شما به خوبی توضیح می ‌دهند. طبق قیمت روزانه فیش حج شما می توانید فیش خود را بفروشید. همچنین بر اساس قیمت روزانه دلار و سال اعزام فیش مکه، برای خرید فیش می ‌توانید اقدامات لازم را انجام دهید. توجه داشته باشید که فروش فیش مکه توسط بسیاری از مراکز غیر معتبر انجام می گردد. آنها امکان دارد با قیمت کمتری فیش ‌های مکه را به زائران ارائه دهند. ولی اقداماتشان به صورت قانونی نیست و شما نباید به آنها اعتماد کنید./

 

کلمات اصلی آگهی: فیش حج, فیش حج تهران, فیش حج لنگرود

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.