جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

آمار پرداخت ارز زائرین به حج تمتع توسط بانک ملی

به گزارش پایگاه خبری حج تمتع به نشانی فیشحج ،از روز ۱۲ تیر ماه سال جاری تا پایان وقت اداری روز گذشته، ۳۱ هزار و ۱۲۷ زائر ارز مورد نیاز خود را از واحدهای ارزی بانک ملی ایران دریافت کرده اند.
به این حجاج تاکنون شش میلیون و ۱۶۱ هزار و ۴۴۸ دلار آمریکا به صورت اسکناس پرداخت شده است. پرداخت ارز به زائران حج تمتع در تمامی شعب ارزی بانک ملی ایران و حداکثر برای هر زائر ۲۰۰ دلار آمریکا انجام می شود. دریافت ارز زائران تنها پس از ارائه کارت ملی و احراز هویت امکان پذیر است. در صورتی که مدیر کاروان از سوی سازمان حج و زیارت کتبا به عنوان نماینده زائران به بانک معرفی شده باشد، پرداخت ارز زائران کاروان مربوطه به وی و به شرط ارائه فرم ها و اسناد تکمیل شده نیز امکان پذیر است.
مشخصات شعب ارزی بانک ملی ایران در بخش واحدهای وبسایت بانک قابل مشاهده است.

فیش حج, ارز دولتی تمتع, ارز تمتع, خرید ارز تمتع, فروش ارز تمتع, شعب ارز بانک ملی تمتع, شعب تمتع

آمار پرداخت ارز زائرین به حج تمتع توسط بانک ملی

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.