جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

اخبار اعزام کاروان های اهل سنت به حج تمتع سال 1402 از استان ها

خبرنگار اعزامی سایت فیشحج به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان اظهار میدارد :حجت الاسلام هادی اکبری مدیر اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری گفت: همانطور که در قرآن کریم نیز تاکید شده حج متعلق به همه مردم جهان است و مناسک آن هم برای همه به یک صورت وضع شده است و حج باعث هدایت همه بشریت است و از این جهت از اهمیت فوق العاده‌ای برای مردم جهان برخوردار است و رنگ، قوم، نژاد و ملیت تاثیری ندارد و همه در پیشگاه خدای بزرگ یکی هستند. وی با اشاره به حضور زائران اهل سنت در حج ۱۴۰۲ کسانی که فیش حج اهل سنت خریداری کرده اند گفت: هر سال حدود ۱۰ هزار زائر اهل سنت داریم که عازم سرزمین وحی می‌شوند. مدیر اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری با اشاره به حضور پیروان مذاهب شافعی و حنفی در ایران ادامه داد: هر چند مذاهب دیگری هم در ایران زندگی می‌کنند و در حج هم حضور دارند، اما تعداد عمده زائران را این دو مذهب تشکیل می‌دهند که از استان‌های مختلف عازم عربستان خواهند شد. وی در مورد استان‌هایی که کاروان هایشان را به حج اعزام خواهند کرد گفت: برای حج امسال ۱۱ استان زائران اهل سنت را ساماندهی کرده اند که در قالب ۶۶ کاروان به این سفر معنوی مشرف خواهند شد.

حجت الاسلام اکبری در مورد ترکیب کاروان‌های اعزامی از استان‌های مختلف گفت: استان گلستان با ۱۴ کاروان بیشترین زائر اهل سنت را در این سفر خواهد داشت و استان‌های گیلان و فارس هم با یک کاروان در حج حضور پیدا می‌کنند.مدیر اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری در پاسخ به این پرسش که آیا برای حج امسال هم کاروانی مشترک از زائران اهل تسنن و اهل تشیع خواهیم داشت، گفت: در استان گیلان یک کاروان خواهیم داشت که مشترک است و برای آن یک روحانی اهل سنت و یک روحانی شیعه در نظر خواهیم گرفت.

اخبار اعزام کاروان های اهل سنت به حج تمتع سال 1402 از استان ها

وی ادامه داد: از مجموع بیش از ۸۷ هزار نفری که امسال از کشورمان عازم سرزمین وحی خواهند شد حدود ۱۰ درصد زائران اهل سنت هستند که تعدادشان نسبت به سال‌های گذشته تغییر محسوسی نداشته است.
حجت الاسلام اکبری به اقدامات صورت گرفته در حوزه آموزش برای زائران اعزامی اشاره کرد و گفت: اتفاق جدیدی که امسال رقم خورده این است که در کنار آموزش‌ها و کلاس‌هایی که برای زائران برگزار کردیم، همه روحانیون اعزامی نیز در یک دوره بازآموزی شرکت کردند و آزمون‌هایی را پشت سرگذاشتند تا سطح علمی و دانش آن‌ها سنجیده شود.وی گفت: پس از برگزاری دوره‌های بازآموزی از روحانیون آزمون‌هایی در مورد مناسک حج و موارد مربوط به آن گرفته می‌شد و اساتید سوالات تخصصی خود را از روحانیون مطرح می‌کردند. افرادی که از این آزمون امتیازات لازم را کسب کردند به سفر حج اعزام خواهند شد. حجت الاسلام اکبری با بیان این که تعداد ۱۱۰ نفر از روحانیون، معین و معینه‌ها برای اعزام انتخاب شدند، در مورد کاروان‌های مدینه قبل و مدینه بعد گفت: ۳ یا ۴ کاروان مدینه قبل هستند و ۶۲ کاروان هم مدینه بعد خواهند بود که این اتفاق به ما به عنوان عوامل اجرایی کمک می‌کند که بتوانیم با تمرکز بیشتر خدمات دهی بهتری به زائران داشته باشیم.
مدیر اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری به شورای افتاء اشاره کرد و گفت: این شورا در طول سال فعال است و ۱۲ نفر از علمای طراز اول اهل سنت عضو آن هستند که آن‌ها در طول سال جلسات و نشست‌های مختلفی را دارند و مسائل پیچیده و مواردی را که مورد اختلاف است، بررسی می‌کنند و در نهایت نتایج تحقیقات آن‌ها در قالب کتاب، کتابچه و جزوه چاپ و در اختیار زائران قرار می‌گیرد. وی ادامه داد: در ایام حج هم چند روحانی حنفی و شافعی در بعثه مقام معظم رهبری مستقر می‌شوند تا به سوالات و ابهامات زائران پاسخ دهند که برای سفر به عربستان هم یک روحانی حنفی و یک روحانی شافعی به عنوان شورای افتاء در مکه و مدینه مستقر خواهند شد تا در خدمت زائران باشند.
حجت الاسلام اکبری در مورد برنامه‌های آموزشی زائران نیز گفت: دستورالعمل‌هایی در این مورد ابلاغ شده است که برگزاری ۱۲ جلسه آموزشی شامل آن می‌شود. این جلسات با هماهنگی مدیران کاروان‌ها از قبل ماه مبارک رمضان در استان‌ها آغاز شده و خوشبختانه روند بسیار خوبی دارد و تا زمان اعزام دوره‌ها کامل خواهد شد. وی تاکید کرد: البته این آموزش‌ها در ایران است و از آنجایی که زائران قبل از شروع اعمال حج هم فرصت دارند به صورت روزانه برنامه‌هایی را برای آن‌ها خواهیم داشت.
مدیراهل سنت بعثه مقام معظم رهبری گفت: امور معنوی کاروان‌ها و تحول روحی زائران بر عهده روحانیون است که اگر خوب عمل کنند این تحول به وجود می‌آید و این سفر به سفری معنوی تبدیل می‌شود. این سفر اگر با معرفت، علم و آگاهی باشد می‌تواند گذشته و آینده زائر را درست کند و گذشته از این جهت درست می‌شود که باعث آشتی زائر با خدا می‌شود و آینده هم اینگونه درست می‌شود که زائر تصمیماتی می‌گیرد که بعد از سفر حج زندگی خدایی بهتری داشته باشد؛ بنابراین نقش روحانیون در ایجاد این تحول بسیار مهم است. حجت الاسلام اکبری با بیان این که اعمال حج بین اهل سنت و شیعیان مشترک است اظهار کرد: روحانیون باید تلاش کنند با دادن علم و آگاهی و خداشناسی کاری کنند که زائر وقتی از سفر حج برمی گردد انسان دیگری شود و تحولی در او صورت بگیرد که روی بقیه هم تاثیر بگذارد که این وظیفه خادمان فرهنگی حاضر در حج است که چنین تحولی را در جلسات و نشست‌ها و محفل‌های انس ایجاد کنند./

منبع: وب سایت باشگاه خبرنگاران جوان

 

کلمات اصلی آگهی: فیش حج, خرید و فروش فیش تمتع اهل سنت, اعزام کاروان اهل سنت


دفتر خرید و فروش فیش حج اویسی
شماره تماس: 
09197274060 
شماره تلفن ثابت پاسخگویی تا ساعت 10 شب (10 خط ویژه) : 77325458 

خرید و فروش عمره و تمتع در دفتر معتبر دارنده مجوز بند پ سازمان حج و زیارت
09121777029 بسطامی

*** بهترین خریدار نقدی فیش حج و فروشنده منصف عمره و تمتع ***
شماره تماس:
خانم ترابی  09193979927 
*** به خود می بالیم که مفتخر خدمت دهی به شما باشیم ***

خرید و فروش فیش حج تمتع وعمره در سراسر ایران
با اخذ مجوز از سازمان و زیرنظر دفاتر رسمی کشور
شماره تماس: اوسطی 09129412600 

خریدوفروش فیش عمره و تمتع فوری
شماره تماس مدیریت:
حاج ایمان 09122648807

خریدفروش عمره و تمتع در سرتاسر کشور
حاج کرمی 09195087414

فروش و خرید برگه حج عمره و تمتع کل ایران
حاج صالح 09126890334 

فروشنده و خریدار فیش حج سرتاسر ایران
حاج حمید توکلی  09125946073

خریدوفروش فیش مکه هر نوعی در کل ایران
شماره تماس سرپرست دفتر حج: حاج میثم 09382174868

خريدار فيش مکه با بالاترين قيمت حتی در محل شما 
فروشنده فیش با منصف ترین قیمت
خانم کریمی  09196784089

معتبرترین کارگزاری خرید و فروش انواع فیش حج سراسرکشور
خط ویژه دفتر: 91003603 -021
*** زیارتی رویایی با دفتر معتبر حج هفت آسمان* 

نقل و انتقال فیش حج عمره و تمتع با بهترین قیمت
شماره تماس مدیریت دفتر حج امین 09199157001

خریدار فوری و فروشنده هر نوع فیش حج قابل عرضه
با 12 سال سابقه درخشان در خریدفروش 
شماره تلفن : خانم شاه وردی 09904137725

 دفتر نوای حج ارائه دهنده ی کلیه خدمات
خرید وفروش فیش حج فقط در استان خوزستان
نقل وانتقال با مجوز سازمان حج و زیارت
مدیریت : خانم اصل صباح 09375207008

 

بالاترین خریدار نقدی و فروشنده عمره و تمتع
دارنده مجوز انتقال رسمی بند پ سازمان حج و زیارت

شماره تلفن : 
09058971109 حاج الوندی
 خرید و فروش فیش حج در محل شما
شماره های تماس با مدیریت: حاج محمدی
09194274225
09166283053
09193283532

 

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)

سایت فیش حج سایت فیش حج

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.