جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

تکمیل بیش از  نود درصد کاروان‌های حج تمتع  نود و چهار
سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت از تکمیل بیش از ۹۰ درصد کاروان‌های حج تمتع ۹۴ خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت  با بیان اینکه به دعوت وزیر حج عربستان همه ساله ایام ربیع جلسه‌ای با همه کشورها برای امضای تفاهم‌نامه حج سال بعد صورت می‌گیرد اظهار داشت: ما هم جلسه‌ای در این زمینه داشتیم که جلسه سنگینی بود و دو ساعت طول کشید و خوشبختانه با بحث بسیار سنگینی که داشتیم توانستیم در مجموع در برخی مسائلی که دیدگاه‌های مختلفی داشتیم به یک دیدگاه مشترک برسیم.
وی با بیان اینکه فضای تفاهم‌نامه تقریباً فضای تفاهم‌نامه سال گذشته بود اضافه کرد: با توجه به اینکه سال گذشته حج موفقی داشتیم نگاهمان بر این بود که اگر در این فضای سیاسی بین کشورهای منطقه و عربستان، به تفاهم‌نامه سال گذشته برسیم موفق بوده‌ایم.
رئیس سازمان حج وزیارت تصریح کرد: در سازمان حج و زیارت، ایام رجب و شعبان سال‌های گذشته، فراخوان ثبت‌نام تمتع انجام می‌شد که با توجه به این تاخیر، دیرکردی در اجاره هتل ها و تدارکات و آموزش زائر داشتیم، در حالی که زائری که ماه شعبان ثبت‌نام می‌کند فقط یک ماه و نیم فرصت آموزش داشت.
اوحدی یادآور شد: از سال گذشته تقویم سازمان حج و زیارت را تعریف کردیم که بر این اساس، هفته اول صفر شروع عمره و 17 ربیع‌الاول ثبت‌نام تمتع باشد که سال گذشته این را تجربه کردیم و بسیار موفق بودیم.
رئیس سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: تا امروز بیش از 90 درصد کاروان‌های حج تمتع تکمیل شده‌اند فرصت برای آموزش زائران 8 ماه داریم نه یک و نیم ماه، لذا آموزش حج برای زائران به طور وسیع و نه فشرده انجام می شود.

کلمات جستجو:

فیش حج,اخبار حج,کاروان تمتع,کاروان حج تمتع,خرید و فروش حج تمتع,اخبار عمومی حج تمتع, اخبار تمتع

نشان سایت ساماندهی

logo-samandehi

 
> >>

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.