جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

تسهيلات به زائران دانشجو و سطح خدمات افزايش می يابد

 رییس سازمان حج و زیارت در ادامه سفر به عراق در جمع زائران دانشجو از مدیران و مسؤولان اجرایی خواست سطح كیفی و كمی خدمات دهی به زائران دانشجو را افزایش دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، آقای حمید محمدی، رییس سازمان حج وزیارت، روز یكشنبه (23 مهرماه) در ادامه برنامه های كاری خود در نجف اشرف به هتل مدینه العطاء محل اقامت دانشجویان زائر رفت و در جریان فعالیت ها و برنامه های ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان قرار گرفت.
وی ضمن بررسی مشكلات و كاستی های موجود دراین هتل ، از مدیران و مسؤولان اجرایی خواست نسبت به افزایش كمی و كیفی سطح خدمات دهی به دانشجویان زائر بیشتر تلاش كنند.
آقای محمدی، حضور زائران دانشجو را در عتبات عالیات بسیار مغتنم برشمرد و تصریح كرد: بسیاری از خانواده ها و دانشجویان اظهار می كنند كه ما به خدمات و پشتیبانی شما اطمینان داریم به همین دلیل با وجود تمامی مشكلات حاضریم كه فرزندانمان را به این سفر معنوی اعزام كنیم.
وی افزود: باید حسن اعتماد مردم به سازمان حج و زیارت را ارج نهیم و این سرمایه بسیار بزرگ را قدر بدانیم و نسبت به ارائه خدمات و تسهیلات بهتر به زائران دانشجو بیشتر تلاش كنیم.
رییس سازمان حج و زیارت در ادامه به برخی از مشكلات موجود در نجف اشرف اشاره كرد و گفت: یكی از دغدغه های ما ، موضوع اقامتگاه است كه به دلیل برخی مشكلاتی در این شهر هنوز نتوانسته ایم از نظر مراكز اقامتی و هتل ها به نقطه مطلوبی برسیم ولی با وجود همه این مشكلات تلاش كردیم تا بهترین امكانات را برای زائران عزیز فراهم كنیم.
وی یادآور شد: متاسفانه در حوزه اطلاع رسانی به زائران خوب عمل نشده است و گاهی برخی زائران به دلیل ندانستن وضعیت شهرهای زیارتی همچون نجف اشرف و كربلای معلا دچار مشكل می شوند كه با اطلاع رسانی درست و دقیق می توان تا حدودی این مشكل را برطرف كرد.

حج و زیارت
برپایه این گزارش در حاشیه این بازید آقای حاج علی اكبری، نماینده ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، ضمن تشكر از حضور مدیران ارشد سازمان حج و زیارت در جمع دانشجویان گفت: حضور شما باعث دلگرمی و افزایش توانمندی هایمان می شود كه امیدواریم این روند و اقدامات همچنان مستمر باشد.
وی در ادامه از آمار زائران دانشجو و خدمات ارائه شده به آن ها گزارشی ارائه كرد و گفت: هم اینك خدماتی كه به زائران داده می شود، مطلوب است و امروز یكی از بهترین اقامتگاه ها برای زائران دانشجو در نجف اشرف تدارك دیده شده است كه این امر نشان می دهد مدیران و مسوولان ارشد سازمان حج وزیارت نسبت به برنامه های دانشجویی اهتمام ویژه ای دارند.
فیش حج,  خدمات فیش حج,  خرید فروش فیش حج عمره و تمتع,  خدمات فیش حج عمره و تمتع,  مرکز خرید فروش فیش حج,  مرکز خرید فروش فیش حج عمره و تمتع,  فروش فیش حج,  خرید فیش حج,  خرید فروش فیش حج عمره بانک ملی,  خرید فروش فیش حج عمره بانک ملت,  خرید فیش حج عمره بانک ملی,  قیمت فیش آزاد, فیش حج تمتع, قیمت فیش حج عمره, فیش حج واجب, فروش فیش حج تمتع, خرید فیش حج تمتع, خریدار فیش حج, فروشنده فیش حج

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.