جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

اعلام قیمت عمره و انتخاب کاروان‌ها از 21 آبان :خبر مهم در سایت فیشحج

سعید اوحدی رییس سازمان حج و زیارت در روز 19 آبان ماه با خبر مهمی در برابر همه خبرنگاری ها از جمله ایسنا و سایت فیشحج:نهایی شدن قیمت‌های عمره مفرده تا روز چهارشنبه خبر داد از بیست ویکم آبان‌ماه سیستم هوشمند نام‌نویسی عمره‌گزاران برای انتخاب کاروان باز و قیمت‌های نهایی عمره نیز‌ همان روز اعلام می‌شود.

 رییس سازمان حج و زیارت با بيان اينكه در حج عمره جديد افزايش کمی خواهد بود، دليل آن را افزايش قيمت برخي اقامتگاه‌هاي

زائران در شهر مکه دانست و افزود: قيمت نهايي و زمان بندي اعزام كاروان‌ها از روز چهارشنبه ۲۱ آبان در سيستم هوشمند عمره مفرده به نشانيhttp://fakher.haj.ir اعلام مي‌شود زائراني كه در اولويت ۱ تا ۳۵۰ هستند پس از انتخاب کاروان و زمان اعزام ۷۲ ساعت به آن‌ها فرصت داده می‌شود تا نسبت به پرداخت هزینه‌ها اقدام کنند.

معاون وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي تاكيد كرد:تمامی دارندگان اسناد ودیعه‌گذاری عمره مفرده در بانک‌های ملی و ملت که فیش حج عمره مربوط به ثبت نام‌های عمومی سال‌های ۱۳۸۷ و ۱۳۹۰ و همچنین دارندگان اسناد قدیمی ثبت نامی فیش حج عمره در بانک ملی که پیش از این به تبدیل قبوض خود به کارت‌های ثبت نامی جدید فیش حج اقدام کرده‌اند، از ۱۴ آبان‌ماه به‌مدت ۱۰ روز فرصت فراهم شد تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی http://fakher.haj.ir در صورت تمایل به اعزام به عمره آینده، نسبت به ثبت تقاضای تشرف خود و همراهانشان در قالب یک گروه اقدام کنند.

وی با تاکید براین که در نام‌نویسی جدید امسال عمره مفرده اولویت جدید به صورت هوشمند اعلام می‌شود و هر زمانی که ظرفیت استانی خالی بماند به صورت هوشمند در سامانه وضعیت زائران، سفید می‌شود و آن زائران می‌توانند برای تشرف اقدام کنند.

اوحدی اشاره کرد:با توجه به اينكه برخي نشانی ها و تلفن‌هاي زائران مکه مکرمه در اين مدت تغيير كرده بود، از اين‌رو با راه‌اندازي سامانه هوشمند اطلاعات تمامي زائران آپدیت و به صورت پيامكي اطلاع رساني خواهد شد.

 

 

 

 

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.