جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

دویست دلار ارز به نرخ بانک مرکزی به زائران حج ارائه می‌شود

فیش حج : اکبر رضایی افزود: رقم ریالی این ارز بر مبنای هر دلار حدود چهار هزار و 400 تومان به صورت متناوب ارزیابی می شود و تاکنون 11 هزار و 448 زائر و برخی نیروهای ستادی با دریافت این ارز راهی مدینه منوره شده اند.
رضایی گفت: تاکنون در اعزام، استقرار، اسکان، تغذیه، حمل و نقل و نیز مسائل پزشکی برای زائران ایرانی که وارد مدینه منوره شده اند مشکلی رخ نداده است و این تعداد زائر از ایستگاه های پروازی تهران، اهواز، بوشهر، رشت، زنجان و مشهد مقدس برای انجام مناسک حج راهی عربستان شده اند.

اخبار روز حج تمتع
معاون سازمان حج و زیارت اظهار داشت: زائران اعزامی بر اساس اعلام دست اندرکاران حج طی 44 پرواز از مجموعه 316 پرواز در نظر گرفته شده، برای انتقال به عربستان به مدینه منوره اعزام شده اند.
رضایی تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام گرفته اولین گروه کاروان اعزامی شب گذشته پس از پنج شب و شش روز از مدینه عازم مکه مکرمه شده و در میقات شجره محرم شدند.
وی اظهار داشت: از زائران ایرانی می خواهم با توجه به آموزش های ارائه شده با رعایت تمام مسائل آموزش دیده اقدام کنند تا در کمال آرامش سفر حج آنان انجام شود.
امسال 85 هزار و 200 زائر ایرانی بدون در نظر گرفتن تعداد نیروهای ستادی از طریق 19 ایستگاه پروازی از سراسر کشور برای انجام مناسک حج راهی عربستان می شوند./

منبع : رویداد۲۴

 

 

اخبار روز حج تمتع, اخبار به روز حج تمنع, اخبار به روز فیش حج, اخبار روز خرید و فروش فیش حج, حج تمتع, حج تمتع 97, اخبار حج, اخبار حج تمتع, فیش حج

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.