جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

عوامل مؤثر بر قیمت فیش حج تمتع

قیمت فیش حج تمتع با توجه به قیمت روز ثبت نام حج در سازمان حج و زیارت و همچنین قیمت دلار و تعداد متقاضیان سفر حج تعیین می‌شود. افراد بسیاری به دلایل مختلف در هنگام اعزام به سفر حج تمتع، امکان سفر ندارند و به همین دلیل نوبت خود را واگذار می‌کنند. قیمت فیش حج تمتع که توسط این افراد به فروش می‌رسد و یا به اصطلاح مورد مصالحه قرار می‌گیرد، با توجه به شرایط متغیر است. در ادامه در مورد قیمت فیش حج تمتع و شرایط واگذاری آن اطلاعاتی را ارائه خواهیم کرد.

حج تمتع چیست؟

حج تمتع یکی از فرعیات اسلام است که در صورتی که فرد مستطیع باشد بر او واجب می‌شود. افرادی که برای فیش حج تمتع ثبت نام می‌کنند باید بدانند که این فیش حج تمتع شامل عمره تمتع نیز می‌باشد. برای انجام حج تمتع ابتدا باید عمره تمتع انجام داد. عمره تمتع پنج عمل دارد که در زیر هر کدام را توضیح داده‌ایم.

1- احرام بستن از میقات در ماه‌های شوّال، ذی‌قعده و ذیحجّه

2- طواف کعبه که به معنی هفت بار چرخیدن دور کعبه است.

3- گذاردن نماز طواف، این نماز 2 رکعت نماز پشت مقام ابراهیم (ع) است.

4- هفت بار طی کردن مسیر بین صفا و مروه.

5- مرحله‌ی آخر تقصیر است که پس از این مرحله محرمات احرام بر حاجی حلال می‌شود.

عوامل مؤثر بر قیمت فیش حج تمتع

قیمت فیش حج تمتع به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از مهم‌ترین عواملی که بر قیمت فیش حج تمتع تأثیر گذار است زمان اعزام است. هر چه قدر این زمان زودتر باشد، قیمت فیش حج تمتع بالاتر خواهد بود. از عوامل دیگری که می‌تواند بر قیمت فیش حج تمتع تأثیر گذار باشد، هزینه‌ی ثبت نام سفر حج جدید است. هر چقدر این رقم که سازمان حج و زیارت مشخص می‌کند بالاتر باشد، هزینه و قیمت فیش حج تمتع بالاتر خواهد بود.

کلمات مرتبط : فیش حج, قیمت فیش حج, قیمت فیش حج تمتع 99, قیمت تمتع 99, قیمت فیش حج عمره

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.