جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

بررسی عوامل مؤثر بر قیمت فیش حج واجب

قیمت فیش حج واجب در برای افرادی که مایل به خرید و یا فروش آن هستند همیشه یک سؤال بوده است. این که چه عواملی تعیین کننده‌ی قیمت فیش حج واجب هستند در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. اگر قصد خرید و یا فروش فیش حج واجب را دارید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

فیش حج واجب چیست؟

فیش حج واجب به فیش واریزی بانکی گفته می‌شود که نشان دهنده‌ی مبلغ ودیعه‌ی واریز شده توسط سپرده گذار برای رفتن به حج تمتع است. سابق بر این فیش حج دو نوع مختلف عمره و تمتع داشت، ولی امروزه با توجه انجام نشدن حج عمره، فقط فیش حج تمتع برای متقاضیان صادر می‌شود. در این مقاله قصد داریم در ادامه قیمت فیش حج واجب و همچنین نقل و انتقال فیش حج تمتع اطلاعاتی را ارائه خواهیم کرد.

بررسی عوامل مؤثر بر قیمت فیش حج واجب

چرا افراد اقدام به فروش فیش حج واجب می‌کنند؟

افراد بسیاری به دلایل مختلف اقدام به فروش فیش حج واجب خود در زمان اعزام و یا حتی قبل از رسیدن موعد اعزام می‌کنند. در صورتی که در زمان اعزام شخص امکان رفتن به سفر حج را نداشته باشد با رعایت شرایط می‌توان فیش حج خود را به غیر واگذار کند.

عوامل مؤثر بر قیمت فیش حج واجب

بسیاری از افراد فکر می‌کنند فیش حج واجب را تنها در زمان رسیدن موعد اعزام می‌توان برای فروش گذاشت. در حالی که چنین نیست. می‌توان فیش حج واجب را در هر زمانی پس از ثبت نام به غیر واگذار کرد و به فروش رساند. سایت‌های زیادی در زمینه‌ی خرید و فروش فیش حج واجب فعالیت می‌کنند و می‌توانند قیمت فیش حج واجب را برای متقاضی مشخص کنند و به فروش برسانند. بدیهی است هر چقدر از زمان ثبت نام گذشته باشد و به موعد اعزام نزدیک‌تر باشد قیمت فیش حج واجب بالاتر خواهد بود.

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.