جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

نکات اساسی در خرید فیش حج تمتع 99

مراسم حج از بسیاری از جهات از جمله تعداد افراد مجتمع در یک محل بی نظیر است و هر ساله شمار کسانی که به مراسم حج می روند رو به افزایش است. تعداد بسیاری از افراد از ما می پرسند که باید ها و نباید های خرید فیش حج تمتع 99 چیست و برای خرید فیش حج تمتع چه اقداماتی لازم است انجام شود؟ قیمت فیش حج تمتع سال 86 و سود بانکی فیش حج عمره بر چه اساسی محاسبه می شود و... سوالاتی است که در این مقاله به آن ها پاسخ داده می شود. سود بانکی فیش های عمره به مراتب پایین تر از حج تمتع می باشد اما بهره آن متناسب با سیستم بانکداری اسلامی خواهد بود.
افرادی که در فروش و خرید فیش حج تمتع 99 می توانند سهیم باشند عبارتند از:

  • خریدار
  • فروشنده
  • شخص واسطه گر

نکات اساسی در خرید فیش حج تمتع 99

سهمیه حج ۹۹ برای کشور ایران، هشتاد و هفت هزار و پانصد نفر می باشد. از آن جایی که حج تمتع برای افرادی که از استطاعت مالی برخوردارند، واجب است بهتر است تا در اسرع وقت این عبادت واجب را انجام دهند. اما یکی از عواملی که باعث می شود تا افراد زیادی خواستار خرید فیش حج تمتع 99، باشند این است که صف انتظار اعزام حجاج بسیار طولانی است. به علاوه عوامل گوناگون دیگری مثل بروز بیماری های جهانی، اختلافات بین کشورها، افزایش سن فرد ثبت نام کننده، مشکلات مالی ثبت نام کننده و... ممکن است تاریخ رسیدن نوبت را به تاخیر بیاندازند. به همین دلیل افرادی که به هر دلیل نمی توانند به حج بروند؛ فیش های خود را به افرادی که فرصت انجام این فریضه ی الهی برایشان میسر است؛ واگذار می کنند. این واگذاری چیزی از ثواب فروشنده کم نمی کند؛ بلکه نهایت سخاوت و گذشت فرد را می رساند. با توجه به این که سود بانکی فیش حج تمتع 99، در دو بانک ملی و ملت، بر اساس تاریخ سپرده گذاری و میزان مبلغ سپرده تعیین می شود؛ افراد مذکور می توانند در هنگام معامله بر سر این سود به توافق برسند. افراد باید به این نکته توجه داشته باشند که این توافق صرفا یک معامله مادی نیست؛ بلکه این معامله، یکی از معامله هایی است که شاهد و ناظر اصلی آن خداست.

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.