جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

معتبرترین آگهی خرید و فروش فیش حج

آیا شما نیز به دنبال معتبرترین وب سایت برای درج آگهی خرید و فروش فیش حج هستید؟ آیا می دانید که هزینه ها و قیمت فیش حج چقدر می باشد؟ از شما دعوت می کنیم که مقاله پیش روی خود را تا آخر همراهی کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را به دست آورید.
حج یکی از مهمترین و اصلی ترین فریضه هایی می باشد که مسلمانان کشورهای مختلف برای اجرا و برگزاری آن به کشور عربستان سفر می کنند. افرادی که به دنبال رفتن به این کشور هستند و می خواهند این فریضه را به جا آورند، در وهله ی اول بایستی فیش حج لازم را تهیه و خریداری کنند. فیش حج در واقع همان سندی می باشد که ثبت نام شما در حج را به اثبات می رساند که هزینه های مربوط به این امر توسط فرد پرداخته شده است و سازمان حج و زیارت نیز فیش مذکور را به فرد ارائه داده است. حال برخی از داوطلبان حج به دلایلی از سفر خود انصراف داده و فیش حج خود را به فروش می رسانند که در این راستا نیز برخی از افراد نیز به دنبال خرید و تهیه فیش حج هستند تا بتوانند این فریضه را به جای بیاورند. البته در نظر داشته باشید که واگذاری فیش حج به دیگری نیازمند رعایت کردن یک سری از مهمترین نکات می باشد که هر دو طرف بایستی به آن توجه لازم و ویژه ای را داشته باشند. در ادامه مقاله نیز سعی بر آن داریم تا راجع به آگهی خرید و فروش فیش حج و احکام فروش فیش حج توضیحات و مطالب مفصلی را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

معتبرترین آگهی خرید و فروش فیش حج

آگهی فیش حج به چه دلایلی ممکن است صورت بگیرد؟

امروزه بسیاری از افراد در وب سایت های مختلف به دنبال آگهی خرید و فروش فیش حج هستند تا از این طریق خود را برای یک سفر دینی و مذهبی آماده کنند. همچنین شما می توانید وب سایت های بسیار مختلفی را مشاهده کنید که در این زمینه فعالیت می کنند و بی شک یکی از معتبرترین و قابل اعتمادترین این وب سایت ها، شرکت ما خواهد بود. شما می توانید به روزترین و جدیدترین آگهی خرید و فروش فیش حج را از همین وب سایت پیش روی خود مورد مشاهده قرار دهید. البته همانطور که گفته شد، آیتم های زیادی وجود دارد که سبب شده تا برخی از داوطلبان حج، فیش حج خود را بفروشند که از مهمترین این دلایل می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:
- افتادن اتفاق ناگوار
- فوت فرد متقاضی
- بیماری های مختلف
- دلایل شخصی
لازم است بدانید که اگر شما فیش حج همان سالی را تهیه کردید که می خواهید در آن سال نیز سفر نمایید، نیازی به پرداخت خمس ندارید. ولی در صورتی که فیش حج سال گذشته را تهیه نمودید در این صورت بایستی خمس مربوط به آن را نیز پرداخت کنید. البته می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با یکی از افراد دینی آگاه در این زمینه مشورت های لازم را انجام دهید.

قیمت فیش حج: آگهی خرید و فروش فیش حج

موضوع آگهی خرید و فروش فیش حج امروزه یکی از داغ ترین مباحثی می باشد که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند تا از این طریق بتوانند فیش مورد نظر خود را تهیه کرده و با خیال راحت خود را برای انجام امورات مربوط به حج آماده کنند. یکی از مهمترین آیتم هایی که افراد در آگهی خرید و فروش فیش حج به دنبال آن هستند، قیمت مربوط به این فیش می باشد. همانطور که می دانید هر کشوری ظرفیت محدودی را دارد تا حجاج را به کشور عربستان عازم کند و شما می توانید افراد زیادی را مشاهده کنید که سال منتظرند تا قرعه به اسم آنها در آمده و بتوانند این سفر پر فیض را تجربه کنند. قیمت فیش حج نیز بسته به صاحب آن دارد که می تواند با توجه به شرایط اقتصادی و هزینه ای که از بابت داشتن این فیش پرداخته کرده، قیمتی را برای فیش خود انتخاب کند. قیمت دلار یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی می باشد که در قیمت نهایی فیش حج تاثیر گذار است. با افزایش قیمت دلار، قیمت فیش حج نیز افزایش پیدا می کند. سال اعزام و هزینه های ثبت نام در سازمان حج و زیارت نیز از دیگر آیتم ها تاثیر در قیمت این فش خواهد بود.

قیمت فیش حج: آگهی خرید و فروش فیش حج

فیش حج را چگونه به دیگری انتقال دهیم؟

شما می توانید بعد از اینکه بررسی های لازم را در آگهی خرید و فروش فیش حج انجام دادید و فیش مورد نظر خود را پیدا نمودید، می توانید با صاحب و دارنده این فیش در تماس باشید و با او در مورد فروش فیش حج صحبت کنید. بهتر است که قبل از هر اقدامی در مور قیمت آن به توافق مورد نظر خود برسید که در این مورد هم حتما به آیتم های گفته شده در قسمت قبلی توجه لازم را داشته باشید. سپس به همراه فرد دارنده فیش حج به یک دفترخانه مراجعه کرده و به شکل قانونی گواهی مالکیت فیش حج را به دست آورید. آگهی خرید و فروش فیش حج مورد نظر خود را می توانید به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود مورد مشاهده قرار دهید.

آگهی خرید و فروش فیش حج در وب سایت ما

آگهی خرید و فروش فیش حج مورد نظر خود را می توانید از همین وب سایت اینترنتی به دست آورده و سپس مراحل لازم برای انتقال مالکیت فیش را انجام دهید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص احکام خرید و فروش فیش حج نیز با افرادی که در این زمینه اطلاعات دارند، مشورت نمایید تا زیانی را در این سفر و خرید فیش حج مشاهده نکنید. ما نیز در این وب سایت پیش روی شما سعی بر آن داریم تا بروزترین و جدیدترین آگهی خرید و فروش فیش حج را برای شما به ارمغان آوریم و شما را رسیدن به هدف مورد نظرتان یاری کنیم. شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی نیز به راحتی با همکاران ما از این وب سایت در تماس باشید.

 

کلمات مرتبط کلیدی: فیش حج, آگهی خرید و فروش فیش حج, آگهی فیش حج


دفتر خرید و فروش فیش حج اویسی
شماره تماس: 
09197274060 
شماره تلفن ثابت پاسخگویی تا ساعت 10 شب (10 خط ویژه) : 77325458 

خرید و فروش عمره و تمتع در دفتر معتبر دارنده مجوز بند پ سازمان حج و زیارت
09121777029 بسطامی

*** بهترین خریدار نقدی فیش حج و فروشنده منصف عمره و تمتع ***
شماره تماس:
خانم ترابی  09193979927 
*** به خود می بالیم که مفتخر خدمت دهی به شما باشیم ***

خرید و فروش فیش حج تمتع وعمره در سراسر ایران
با اخذ مجوز از سازمان و زیرنظر دفاتر رسمی کشور
شماره تماس: اوسطی 09129412600 

خریدوفروش فیش عمره و تمتع فوری
شماره تماس مدیریت:
حاج ایمان 09122648807

خریدفروش عمره و تمتع در سرتاسر کشور
حاج کرمی 09195087414

فروش و خرید برگه حج عمره و تمتع کل ایران
حاج صالح 09126890334 

فروشنده و خریدار فیش حج سرتاسر ایران
حاج حمید توکلی  09125946073

خریدوفروش فیش مکه هر نوعی در کل ایران
شماره تماس سرپرست دفتر حج: حاج میثم 09382174868

خريدار فيش مکه با بالاترين قيمت حتی در محل شما 
فروشنده فیش با منصف ترین قیمت
خانم کریمی  09196784089

معتبرترین کارگزاری خرید و فروش انواع فیش حج سراسرکشور
خط ویژه دفتر: 91003603 -021
*** زیارتی رویایی با دفتر معتبر حج هفت آسمان* 

نقل و انتقال فیش حج عمره و تمتع با بهترین قیمت
شماره تماس مدیریت دفتر حج امین 09199157001

خریدار فوری و فروشنده هر نوع فیش حج قابل عرضه
با 12 سال سابقه درخشان در خریدفروش 
شماره تلفن : خانم شاه وردی 09904137725

 دفتر نوای حج ارائه دهنده ی کلیه خدمات
خرید وفروش فیش حج فقط در استان خوزستان
نقل وانتقال با مجوز سازمان حج و زیارت
مدیریت : خانم اصل صباح 09375207008

 

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.