جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش حج چیست؟

به فیش واریزی بانکی که می تواند فیش بانک ملی یا ملت از نوع فیش حج عمره یا فیش حج تمتع باشد که مبلغی به عنوان ودیعه در نظر گرفته شده است که به طور متعارف با توجه به سازمان حج و زیارت توسط افراد جامعه یا مشتاقان به حج واریز شده است که در نوع عمره یا تمتع متفاوت است. روی آن قبض سپرده گذاری تمتع یا عمره نوشته شده است به علت آن که نامگذاری و تلفظ آن مشکل است به فیش حج معروف است.

نقل و انتقال فیش حج

با توجه به فیش حج تمتع یا عمره پروسه ی آن متفاوت است. ابتدا درخواست کننده یا خریدار فیش حج که می توانید در قسمت خریداران فیش حج بیابید را یافته با تماس با شخص مورد نظر یا خریدار محترم و اعلام قیمت فیش حج به ایشان اگر شما به عنوان فروشنده فیش حج باشید ولی اگر شما به عنوان خریدار فیش حج یا کسی که فیش حج تمتع یا عمره می خواهد در بخش فروشندگان فیش حج می توانید فرد مورد نظر را بیابید و به قیمت اعلامی شما در صورت موافقت داشتن انتقال دهید.

پس از یافتن خریدار یا فروشنده به محضر مراجعه نموده و کارهای مربوطه را محضرخانه انجام داده تا نقل و انتقال قانونی گردد سپس به دفتر معتبر فیش حج که در سایت سازمان حج و زیارت موجود است مراجعه نموده و در سایت انتقال فیش حج که توسط این دفاتر قابل دسترسی می باشد مراجعه می نمایند تا نقل و انتقال قانونی گردد هزینه ی نقل و انتقال فیش حج متفاوت است.

نکته مهم : نقل و انتقال قطعی فیش حج عمره تا اولویت 600 برای افراد غیر (غیر خانواده درجه یک ) انجام می شود و در نقل و انتقال فیش حج تمتع ثبت نامی قبل از مورخ 85/3/30 می باشد قابل انتقال به غیر(غیر خانواده درجه یک) انجام می گردد. تاریخ مربوطه فیش حج تمتع در تهران و برخی از شهرهای بزرگ است اما در برخی از شهرستان ها به تشخیص سازمان حج استان و محدودیت کاروان ها شاید تاریخ فوق الذکر قابل تغییر باشد.

قیمت فیش حج

یکی از سوالات اساسی هر مراجعه کننده که می تواند خریدار فیش حج یا فروشنده فیش حج باشد قیمت فیش حج واجب یا قیمت فیش حج عمره است که در لینک بالا قرار داده شده است تا شما دوستان تماس حاصل فرمائید میانگین قیمت فیش حج درخواستی یا فروشی حاصل شود تا بتوانید خوب خرید یا فروش کنید.

اما نکته مهم در زمینه ی قیمت فیش حج آن است که حتی سود موجود در فیش بر روی آن تاثیرگذار و آیا زمان اعزام دارد یا آماده اعزام یا در آینده قابل اعزام خواهد بود اما اینکه قیمت دلار در زمان ثبت نام تاثیرگذار برای ثبت نام در کاروان ها خواهد بود نکته مهم و اساسی است که در سال اعزام و پر شده کاروان ها قطعا تاثیرگذار خواهد بود به عنوان مثال امسال که سال 1397 است با قیمت دلار 3900 تومان اعزام خواهند شد که با توجه به داشتن فیش حج فرصت بسیار خوبی می باشد.

اولویت های فیش حج عمره

برای اینکه خریدار یا فروشنده فیش حج عمره به راحتی به اولویت های و زمان و حدود اعزام آن مطلع شود صفحه ی اختصاصی طراحی نموده ایم که با بروی نوشته زیر کلیک کنید تا با جزئیات آن آشنا شود.

ورود به زمان اعزام فیش حج عمره

اولویت فیش حج تمتع یا فیش حج واجب

با توجه به سازمان حج و زیارت چندماه مانده به اعزام همان سال حج تمتع یا به عبارتی حج واجب متفاوت است مثلا در سال 97 که سال جاری نگارش این مقاله است تا پایان سی ام سال 1385 و قبل تر که دارندگان این فیش حج ها واجب می توانند اعزام به مکه را داشته باشند و درکاروان ها ثبت نام کنند.

چرا سایت فیشحج دارای رتبه برتر فیش حج است؟

زیرا هدف از طراحی آن حذف واسطه فیش حج یا به عبارتی دلال فیش حج در بازار فیش حج است تا خریدار و فروشنده بتوانند به صورت مستقیم خرید یا فروش کنند. سوال مطرح است که فروشنده یا خریداران عمده در سایت شما به صورت بنر تبلیغات دارند آیا واسطه می باشند؟ کسانی در این سایت می توانند بنر یا عکس تبلیغاتی خرید و فروش فیش حج داشته باشند که دارای دفتر فیش حج و دارای مجوز نقل و انتقال می باشند که فردا روزی اگر کسی خواست پیگیری کند جا و مکانی موجود باشد تا مراحل قانونی طی گردد در ضمن همه با سابقه می باشند برترین ها و شناخته شده های شهر در سالیان دور می باشند به عنوان مثال حاج حمید توکلی که خود حاجی نیز می باشد یا مصطفی توکلی که دارای دفتر در سعادت آباد تهران می باشند. سعی گردیده شده است تا افراد معتبر مانند آقای مطلبی که دارای دفتر هواپیمایی با نام های بسطامی در سطح شهر تهران مطرح می باشند یا آقای علیاری که در سالیان دراز از دوستان خود نیز سوال کنید شناخته شده اند افرادی که دارای شهر در شهر می باشند مثلا حاج امین که قیمت های واقعی می دهد یعنی چیزی که دروغین نیست خرید یا فروش می کند و مابقی دوستان بنری مانند آقای ابراهیمی با مشتری صادق هستند.

اگر شما می بنید که دارای رتبه ی برتر در سایت گوگل هستیم به خاطر لطف و رضایت شما بازدید کننده محترم از سایت فیشحج است که با بازدیدهای شما به جایگاه برتر رسیده ایم.

فیش حج چیست؟

فشارهای زیاد دلالان فیش حج که هر روز بارها و بارها با مدیریت محترم سایت فیشحج تماس می گیرند یا در سایت پیغام می گذارند تهدید می کنند که سایت را فیلتر خواهیم کرد یا سایت شما به درد نمی خورد یا نان ما را تخته کرده است و حتی بعضی از دلالان بزرگ با راه اندازی سایت های متعدد که بر این سایت فشار بیاورند یا با تبلیغات گوگلی گران قیمت خواست شکست این سایت که به نفع آن نبوده است را داشته اند به حول و قوه الهی ناکام مانده اند و خواهند ماند چرا که دعاهای خیر خریداران واقعی یا فروشندگان واقعی این سایت را برپا نگه داشته اند. هر روز بر هزینه های اضافی که دلالان خرج می کنند افزوده می شود. تا زمانی که شما عزیزان حمایت می کنید ما مفتخر هستیم تا به شما خدمت رسانی کنیم خوشحالی شما برای ما افتخار است تا به قیمت مناسب خرید و فروش کنید.

آگهی رایگان خرید و فروش فیش حج

مدیریت محترم سایت با در نظر گرفتن امکان درج آگهی رایگان خرید و فروش فیش حج در سایت فیشحج و ثبت با وقفه در سایت به دلیل آن که شاید خریدار یا فروشنده فیش حج منصرف گردد با تماس با مدیریت لغو امکان پذیر باشد. بارها و بارها پیش آمده کسی به علت مریضی یا دلایل حیاتی با ارسال مدارک معتبر و اثبات این موضوع ثبت درج سریع آگهی در سایت گردیده است.

علت دیگر تاخیر در درج آگهی به علت واسطه ها می باشد چرا که کاسبی آنها بهم می خورد درصورتی که دلالی خود را خریدار و مشتری معرفی کند نکته مهم دیگر در سایت خریدار واقعی یا فروشنده فقط می توانند یک خط تماس داشته باشند در صورتی که تکراری باشد آگهی رایگان درج نمی شود.

نحوه ی درج آگهی خرید و فروش فیش حج در سایت چگونه است؟

برای درج آگهی رایگان خرید یا فروش فیش حج یعنی کسی که قصد خرید یا فروش فیش حج را از فروشنده واقعی یا خریدار فیش حج دارد در منوی بالا که به صورت سطری است کلیک کنید و فرم مربوطه که به شکل پر کردن سایر فرم های در زندگی واقعی است را پر می کنید پس از بررسی مدیریت سایت فیشحج تایید خواهد شد.

فیش حج در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام یا اینستاگرام

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زمینه ی ارتباطات مدیریت محترم بر آن مصمم گردید تا با راه اندازی کانال تلگرام فیش حج که با کلیک کردن بر روی بالای همین مقاله می توانید عضو یا ممبر کانال فیشحج گردید که فروشندگان یا خریداران دیگری به شکل بنری متفاوت از سایت تبلیغات دارند را مشاهده کنید و آگهی های رایگان درج شده در سایت را مجددا در کانال دنبال کنید. با توجه به فیلتر شدن شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت های ما کمتر می باشد و تاکید بر روی سایت فیشحج است.

 

 

 

 

کلمات مرتبط مقاله : فیش حج, فیش حج عمره, فیش حج تمتع, فیش حج واجب, نقل و انتقال قانونی فیش حج, خریداران فیش حج, قیمت فیش حج, فروشندگان فیش حج, اولویت های فیش حج عمره,  زمان اعزام فیش حج عمره,اولویت فیش حج تمتع, خرید و فروش فیش حج,دلالان فیش حج,آگهی رایگان خرید و فروش فیش حج, کانال تلگرام فیش حج

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.