جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

خریداران فیش حج عمره و تمتع

نقل و انتقال فیش حج عمره و تمتع با بهترین قیمت 

شماره تماس : حج امین 09199157001

آگهی خریدفروش و مشاوره صحیح خدمات فیش حج

نوع فیش حج ارائه شده جهت نقل و انتقال بستگی به درخواست ها دارد، تعداد بلیط اعزامی یا غیر اعزامی موجود با توجه به زمان درخواست تعیین می گردد هم چنین نام بانک صادرکننده قبض یا سود سپرده علی الحساب حج عمره و تمتع (واجب) متفاوت است که مقدار ودیعه حساب موجود رسید حج عمره یا تمتع از 200 تومان تا یک میلیونی می باشد که از تاریخ ثبت نام فیش حج سال 85 یا قبل تر نیز در گاهی موارد موجود است.

نقل و انتقال فیش حج عمره و تمتع با بهترین قیمت : خانم ناظری 09193718345

وضعیت تخفیف بستگی به فروشنده فیش حج محترم در زمان عرضه دارد که اگر به قیمت خوب خریدار شده باشد قطعا برای خریدار محترم تخفیف قائل خواهیم شد. شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه بستگی به نماینده موجود در سرتاسر کشور دارد که سعی شده است در نزدیک ترین زمان به محل شما حضور یافته و درخواست خرید یا فروش شما را اجابت نماید. زمان تشرف به حج در سالیان مختلف با توجه به زمان و اولویت متفاوت است در شماره اولویت فیش عمره خیلی مهم می باشد در حج تمتع تاریخ ثبت نام بسیار مهم است. برای قیمت پیشنهادی نیز نگرانی وجود ندارد. مشاوران دفاتر کل کشور ما به طور روزانه قیمت را بررسی نموده و عرضه مستقیم بدون واسطه را رعایت می نمایند.

پارامترهای مهم خریدفروش رسید حج:

 • هزینه ثبت نام کاروان:

همانطور که می دانیم سفر حج یک سفر بین المللی است و تمامی هزینه های آن بسته به دلار محاسبه می شود. پس هزینه هایی که زائران برای ثبت نام کاروان سازمان حج و زیارت می پردازند نیز بسته به تورم هر سال تغییر می کند. بهتر است در زمان خرید و فروش فیش حج به این نکته توجه نمایید که تعرفه جدید هزینه های ثبت نام کاروان سازمان حج و زیارت چقدر است و باید چه میزان پول برای خرید فیش حج پرداخت.

 • تغییرات قیمت دلار:

در انتها نیز باید به یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فیش حج اشاره کنیم. آن هم نوسانات قیمتی دلار است. زیرا تورم در کشورهای مختلف جهان بسته به قیمت دلار افزایش یا کاهش می یابد. از سوی دیگر حج یک سفر زیارتی و سیاحتی به یک کشور دیگر است و لازم است هزینه های این سفر نیز به دلار محاسبه شود. 

از این رو در زمان خرید و فروش بلیط حج بهتر است نوسان قیمت دلار را در کشور مورد بررسی قرار دهید. زیرا در صورتی که قیمت دلار در کشور روند افزایشی داشته باشد، قیمت فیش حج برای خرید و فروش نیز روند افزایشی در پی خواهد داشت. 

نقل و انتقال عمره و تمتع با بهترین قیمت 


شماره تماس : حج امین 09199157001

فیش حج عمره و تمتع با بهترین قیمت

 

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: روز چهارشنبه - ۱۷ فروردین ۱۴۰۱, الأربعاء - ٤ رمضان ١٤٤٣, Wednesday - 2022 06 April

کلمات کلیدی: فیش حج, قیمت فیش حج, فیش حج عمره و تمتع

خرید فیش حج به بالاترین قیمت

09123486588 تهرانی

 

 site fish fishhajj website fish haj 3

کلمات کلیدی: خرید و فروش فیش حج - حج واجب تمتع و عمره,  خرید فروش فیش حج,  فیش حج,  فروش فیش حج عمره بانک ملت,  فروش فیش حج عمره بانک ملی,  قیمت فیش حج عمره,  خرید و فروش فیش حج،عمره و تمتع,  فیش حج تمتع،سازمان حج،عمره مفرده,  قیمت خرید فیش ازاد حج عمره,  قیمت فروش فیش حج عمره آزاد,  خرید فیش حج عمره,  فروش فیش حج تمتع,  خرید فیش حج تمتع,  خریدار فیش حج,  فروشنده فیش حج,  خرید و فروش فیش حج عمره,  خرید فروش فیش حج عمره,  قیمت فیش آزاد,  قیمت فیش حج آزاد عمره,  فیش حج عمره قیمت

خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع فقط در استان تهران و البرز

شماره تماس : 09193718323 خانم کریم پور

آگهی خریدوفروش فیش حج اصل

نوع فیش : حج عمره و تمتع

تعداد قبض موجود : همه نوع فیش موجود است

نام بانک صادرکننده فیش : هم بانک ملی و ملت

وضعیت سود سپرده علی الحساب حج :

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج: از یک 400 تومان تا 1 میلیون

تاریخ ثبت نام فیش حج : در تمام سالهای ثبت نامی خریدفروش می کنیم

وضعیت تخفیف فروش قبض حج :

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : فقط در استان های تهران و البرز

زمان تشرف به حج:

شماره اولویت فیش : تمام اولویت های فیش را خریدفروش می کنیم

علت فروشنده برای فروختن:

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : کاملا توافقی 

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: شنبه - ۱۱ آذر ۱۴۰۲, السبت - ١٨ جمادي الاولي ١٤٤٥, Saturday - 2023 02 December

خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع فقط در استان تهران و البرز 09193718323

خریدار فیش عمره تهران به معنای تصدیق مالی یا دلالتی است که افراد برای اثبات ادای وظیفه عمره (حج) خود به مقامات یا سازمان‌های مرتبط با اداره عمره ارائه می‌دهند. عمره به یکی از پنج رکن اصلی اسلام (اگر شرایط مورد نیاز فراهم باشد) تعلق دارد و برخی از کسانی که قادر به انجام عمره هستند، می‌خواهند معاملات مالی خود را به دیگران منتقل کنند. بنابراین خریدار فیش عمره به اصطلاح به شخصی اشاره دارد که می‌خواهد در عمره شرکت کند و برای این منظور از یک شخص یا مؤسسه فیش یا دلالت مالی مورد نیاز خود را خریداری نماید. این فیش به نوعی تاییدیه مالی است که نشان می‌دهد شخص توانایی مالی برای انجام عمره را دارد و مسئولیت مالی عمره را بر عهده می گیرد. 

مهمترین استفاده از قبض حج عمره، برای تأیید هویت زائران در مراحل مختلف سفر و دریافت خدمات حج و عمره می‌باشد. این فیش نشان دهنده عضویت و ثبت نام زائر در سامانه‌های مربوطه است و برای ارائه خدمات و تسهیلات بهتر به زائران در طول سفر، ضروری است./

 

کلمات اصلی آگهی: فیش حج, خرید فیش حج استان تهران, فروش فیش حج کرج

خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع با مشاوره رایگان

شماره تماس : دروکی 09193906943

سالهاست در خدمت رسانی در نقل و انتقال فیش مکه عمره و تمتع هستیم

کارشناسان حرفه ای ما آماده پاسخگویی می باشند

تنظیم سند در دفاتر اسناد رسمی

خریدار و فروشنده در کل ایران با قیمت مناسب

عرضه تکی و عمده بلیط حج در نزدیکترین محل شما

خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع با مشاوره رایگان 09193906943

نکاتی برای سهولت در سفر زیارتی حج از خریدار و فروشنده با سابقه فیش حج

پس از خرید فیش زیارتی حج تمتع، زمان آن رسیده است که خود را برای زیارت خانه خدا آماده کنید. زیارت خانه خدا، آداب و رسوم خاص خود را دارد. اگر برای حج تمتع به کشور عربستان سفر می‎کنید، باید آداب و رسوم آن را به طور کامل رعایت نمایید. در اینجا نکاتی آورده شده است که سفر حج شما را آسان تر و راحت تر می کند:     

 • میلیاردها دلار برای تقویت اینترنت در منطقه حج هزینه شده است. بنابراین، حتما قبل از خروج از کشور، سرویس اینترنت خود را فعال کنید. در این صورت می توانید در زمان حضور در مکه از آن بهره مند شوید.
 • اطمینان حاصل کنید که ویزا و مجوز حج را به صورت تایید شده و صحیح دریافت کرده اید. برای سفر به حج، مدارکی نظیر فیش زیارتی حج تمتع، ویزا، کارت شناسایی و ... را به همراه داشته باشید.
 • مبلغی پول نقد به همراه داشته باشید تا در صورت نیاز، از آن استفاده کنید. می توانید قبل از سفر به مکه، از طریق صرافی ارز مورد نیاز را تبدیل کنید.

در پایان توفیق حج و سفری پر از شادی، آرامش و خاطرات زیبا را برای شما آرزومندیم. امیدواریم که بتوانید زیارت خانه خدا و بارگاه مقدس حضرت محمد ( ص) را به بهترین شکل، به جای بیاورید./

کلمات اصلی آگهی: فیش حج, خرید و فروش عمره استان تهران, قیمت فیش حج در سراسر ایران

خرید فوری نقدی فیش حج به بالاترین قیمت بازار با پرداخت آنی 

فروش فوری فیش حج بدون واسطه و مستقیم با مجوز اصلی سازمان

 و امکان ارائه مجوز به خواست شما تور کربلا و سوریه و... 

خانم یوسفی 09302121059

خرید فوری نقدی فیش حج به بالاترین قیمت بازار با پرداخت آنی

فیش حج : یک مجوز و تأییدیه مهم در فرآیند انجام مناسک حج در اسلام است. حج یکی از پنج رکن اصلی اسلام است و هر مسلمان بالغ و قادر به انجام این مناسک مذهبی، حق دارد که حجاج نامیده ‌شود. برای ورود به شهر مکه و شرکت در مناسک حج، مسلمانان نیاز به فیش حج دارند. رسید حج تبریز برای عزیزانی که در شهر تبریز می خواهند به این سفر زیارتی مشرف شوند تهیه شده است. در بلیط حج تبریز تأییدیه حجاج به صورت الکترونیکی و یا به صورت کاغذی صادر می ‌شود و در آن اطلاعات مهمی مانند نام، شماره پاسپورت، تاریخ تولد، جنسیت، ملیت و سایر مشخصات حاجیان درج می ‌گردد.

نکات مهم درباره فیش حج :

فیش مکه به عنوان یکی از مراحل اصلی در فرآیند حج دارای اهمیت بسیاری است. حاجیان باید قبل از سفر به مکه، این برگه حج تبریز را بگیرند و در طول سفر و انجام مناسک، آن را به همراه داشته باشند. این فیش به عنوان شناسنامه حاجی در طی حج و عمره استفاده می ‌شود و برای ورود به مکه و مدینه و انجام مناسک مختلف از جمله طواف کعبه، سعی بین الصفا و المروه و قرارگاه منا و غیره ضروری است.

مهمترین نکته در مورد رسیدمکه این است که حاجیان باید مطمئن شوند که این مجوز را از منابع معتبر و رسمی دریافت می‌کنند. همچنین باید تمامی مشخصات در آن به دقت و بدون هیچ گونه اشتباهی درج شده باشد. از آنجا که حج یک تجربه مهم و معنوی برای مسلمانان است، تأمین قبض حج صحیح و معتبر از اهمیت بسیاری برخوردار است تا حجاج بتوانند مناسک خود را به شکل صحیح و متبرک انجام دهند. انتخاب نوع فیش حج عمره و تمتع نیز باید در فیش ذکر گردد./

 

کلمات مهم آگهی: فیش حج, خریدوفروش فیش تمتع کل کشور, قیمت فیش حج

فیش حج ( نقل و انتقال ) عمره و تمتع تهران و تمام ایران

شماره های تماس :

حاج علیاری

09124227090

09121163991

 آگهی خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع اصل

نوع فیش : عمره و تمتع

تعداد قبض موجود : درخواست مشتری

نام بانک صادرکننده فیش :

وضعیت سود سپرده علی الحساب حج : هم با سود و بدون سود موجود و خریداریم

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

تاریخ ثبت نام فیش حج : از سال های قبل و بعد 85 آماده خرید و فروش 

وضعیت تخفیف فروش قبض حج : با توجه به درخواست خریدار توافقی است

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : در شهر تهران و تمام استان های ایران

زمان تشرف به حج:

شماره اولویت فیش :

علت فروشنده برای فروختن:

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : توافقی

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: روز 5شنبه 16 اردیبهشت ماه - سال 1400

خریدفروش مشاوره فیش حج عمره و تمتع تهران و تمام ایران 09124227090

نکته مهم در مورد ما آنست که خرید و فروش از دفتر ما دارای ویزگی زیر است: 

از دیگر نکاتی که شما زمان خرید یا فروش انواع فیش های حج عمره یا تمتع باید به آن دقت داشته باشید این است که تنها از مراکز زیارتی معتبر فیش ها را خریداری یا بفروش برسانید. هر یک از فیش ها دارای ویژگی ها و مشخصات متنوعی می باشند که شما باید به خوبی معتبر بودن مراکز زیارتی را برای خرید یا فروش فیش ها بررسی کنید. برخی از دلالان که در زمینه خرید و فروش فیش حج تمتع فعالیت دارند اقدامات شان قانونی نمی باشد و شما از آنها نباید فیش حج تمتع را خریداری کنید یا بفروش برسانید یعنی دفتر ما با واسطه عمل نمی کند به طور مستقیم خرید و فروش قبض اعزامی سال های مختلف را انجام می دهد و کار وکالتی قبول نمی کند برعکس بعضی دفاتر که طاهرا قانونی عمل می کنند ما واقعا حق الناس را رعایت می کنیم. کارشناسان ما در ساعات مختلف از ساعت 8 صبح تا 11 شب آماده مشاوره، خرید ، فروش فیش حج هستند، آخرین قیمت و مناسبت ترین و منصافانه ترین قیمت حق شما می باشد لطفا با شماره های درج شده در بالا تماس حاصل فرمائید./

 

کلمات مهم آگهی: فیش حج, خرید و فروش فیش حج, قیمت فیش حج

بهترین خریدار نقدی و فروشنده منصف فیش عمره و تمتع

شماره تماس : 09193979927 خانم ترابی

آگهی خریدو فروش و مشاوره فیش اصل

فیش حج عمره و تمتع معامله می شود

تعداد قبض انتقال متغیر براساس مشتریان است

بانک صادرکننده فیش بانک ملی و ملت

با سود و بدون بهره سپرده علی الحساب حج موجود است

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج بر اساس تاریخ ثبت نام متفاوت است

ثبت نامی هر نوع فیش حج جهت نقل و انتقال موجود است

شهر و استان محل سکونت خریدفروش فیش مکه به خواست شماست

با تشرف به حج و شماره اولویت فیش تاثیر مهمی دارد

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج توافقی و براساس زمان متغیر است

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: دوشنبه - ۲۸ فروردین ۱۴۰۲, الإثنين - ٢٦ رمضان ١٤٤٤, Monday - 2023 17 April

بهترین خریدار نقدی و فروشنده منصف فیش عمره و تمتع 09193979927

توضیح از مدیریت آگهی دهنده

انتقال فیش حج آزاد

در مورد خرید فیش حج آزاد دقت داشته باشید که نقل و انتقال فیش صرفا باید با حضور خریدار و فروشنده انجام شود. وکالت در این مورد تقریبا منتفی است و حضور طرفین ضرری است. از طرفی انتقال قبض حج آزاد باید در دفاتر قانونی و معتبر سازمان حج و زیارت انجام شود تا بتوان دیگر مراحل قانونی آن را تا صدور فیش حج جدید طی نمود. یکی دیگر از نکات مهمی که در مورد انتقال فیش حج آزاد وجود دارد، استان یا شهرستان محل سکونت متقاضی است. برای مثال اگر فردی ساکن استان تهران باشد صرفا می تواند فیش را از افرادی خریداری نماید که در تهران سکونت دارند. این در حالی است که برای مثال اگر فردی برگه حج خود را از همد ان خریداری کرده باشد، باید در همین استان نیز فیش حج خود را بفروشد. در واقع باید گفت رسیدحج آزاد فیشی است که به قیمت روز خرید و فروش می شود و طرفین معامله بر روی آن توافق دارند./

 

کلمات اصلی آگهی: فیش حج, فیش مکه, فیش حج اعزام امسال

خریدار و فروشنده فیش حج تمتع و عمره شما در سریعترین زمان

شماره مستقیم مدیریت دفتر حج: 09125508898

فروش فوری فیش حج تمتع با تعرفه سازمان انجام می شود

با خیال راحت خرید مطمئن داشته باشید چرا که بهترین استعلام قیمت را از ما بگیرید  پرداخت آنی و فوری وجه به انتخاب شما

انتقال قطعی و فوری به نام شما در کوتاه ترین زمان

مشاوره دادوستد فیش در سرتاسر کشور پذیرفته خواهد شد

قیمت فیش حج و خریدفروش فیش در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، قم، تبریز، کرمانشاه، ساری، رشت و ...

خریدار و فروشنده فیش حج تمتع و عمره شما در سریعترین زمان

پیگیری سود فیش حج عمره : مهمترین سوال دارندگان فیش حج عمره

سود فیش حج عمره یکی از مسائلی است که ممکن است برای برخی از افراد جای سوال داشته باشد. اینکه سود به چه صورت محاسبه می شود یا اینکه دریافت سود مشارکت قبوض حج عمره با چه شرایطی امکان پذیر است؟ ممکن است افرادی برای دریافت سود فیش های حج عمره به شعبه های بانکی مراجعه نمایند و با مشکلاتی در این مسیر مواجه شوند. از طرفی میزان سود تا پیش از تعیین تکلیف نهایی توسط مراجع ذی ربط یک موضوع مبهم بود که شفاف سازی هایی در مورد آن ها انجام شده است. با توجه به اعلام نهایی توسط سازمان حج و زیارت بانک ملی یا ملت مکلف است که سود فیش حج عمره را به افراد واجد شرایط پرداخت نماید.

در واقع باید گفت که سازمان حج و زیارت در مورد سود فیش مکه عمره اعلام کرده است که: «تا سال 89 پول های واریزی در خزانه دولت به عنوان پشتوانه نگهداری می شد، بر همین اساس با توجه به شرایط و افزایش متقاضیان سفر به خانه خدا و اضافه شدن زمان انتظار، مسئولان مربوط با نمایندگان بانک ها جلساتی را برگزار کردند و قرار شد به وجوهی که از شهروندان برای ثبت نام دریافت می شود، سود تعلق بگیرد. در ادامه سازمان حج و زیارت بانک های عامل را مجبور کرد که به این مبالغ به عنوان یک سپرده نگاه کنند و سود های مربوط هم به آن تعلق بگیرد. از سال 89 به بعد این حساب ها به عنوان سپرده در اختیار بانک ها قرار گرفت و به آن سود هم تعلق گرفت و متقاضی می تواند سود سپرده خود را هم برداشت کند.»/

 

کلمات اصلی آگهی: فیش حج, خرید و فروش فیش حج کشور, قیمت فیش حج تهران

فروشنده و خریدار فیش حج تمتع و عمره

فقط در تمام استانهای کشور

در محل کار و زندگی شما

شماره تماس مدیر دفتر خریدفروش :

09125946073 حمید توکلی

آگهی دفتر خریدفروش فیش حج اصل

نوع فیش معامله : عمره و تمتع(واجب)

تعداد قبوض دادوستدی :  به تعداد موجود دفتر می باشد

اسم بانک درجی فیش : ملی و ملت

وضعیت سود سپرده علی الحساب حج : با سود و بدون بهره خریدفروش می کنیم

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج: هشتصد تا یک میلونی

تاریخ ثبت نام فیش حج : بستگی به شرایط درخواستی است

وضعیت تخفیف فروش قبض حج : فقط به زائرین

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : تمام کشور نقل و انتقال در دفاتر اسناد رسمی انجام می شود

زمان تشرف به حج: هم اعزامی و مدت دار بدون واسطه است

شماره اولویت یا اختصاصی روی فیش : 

علت فروشنده برای فروختن:

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : توافقی

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: یکشنبه - ۲۰ فروردین ۱۴۰۲, الأحد - ١٨ رمضان ١٤٤٤, Sunday - 2023 09 April

دفتر فیش حج تمتع و عمره در هرنقطه کشور کار و زندگی 09125946073

ضوابط و شرایط نقل و انتقال فیش حج

بسیاری از مردم مایل به خرید فیش حج تمتع هستند و برای تهیه ی این فیش به صورت قانونی به دنبال مراکز قانونی و نمایندگی ها هستند. خرید و یا انتقال قبوض حج تمتع دارای ضوابط خاص هستند و برای تهیه و انتقال آنها باید طبق قوانین مختص به آن رفتار کرد. با آگاهی به قوانین و ضوابط، فیش سفر تمتع را به صورت کاملا قانونی و به سهولت خریداری نمایید.

 1. برای انتقال فیش، حضور شخص خریدار و فروشنده ی فیش حج الزامی است تا فرم های لازم را امضا و اثر انگشت نمایند. اگر شخص دارنده قبض فوت کرده باشد، در این صورت یکی از وراث او با ارائه وکالتنامه ای رسمی میتواند فرم را تکمیل و امضا نماید و مراحل انتقال را طی کند.
 2. اگر خریدار فیش و فروشنده با هم نسبت خویشاوندی (پدر، مادر، برادر، خواهر، فرزند یا همسر) داشته باشند، کارگزار باید گزینه ی "واگذاری/ تهیه سند از بستگان" که در سیستم وجود دارد، را انتخاب کرده و فرایند انتقال را ادامه دهد.
 3. اگر نسبت خریدار و فروشنده ی فیش جزو بند دوم نباشد کارگزار باید گزینه مربوط به
  "واگذاری / تهیه به افراد فاقد نسبت های فوق و دارای شرایط" را انتخاب کرده و ادامه فرایند انتقال را انجام دهد.
 4. اگر شخصی سابقه ثبت نام در سیستم بانکی دارد، مجاز به انتقال یا تهیه مجدد قبض به نام خود نمی باشد.
 5. خریدار باید بالای 18 سال سن داشته باشد.
 6. تشرف انتقال گیرنده به حج تمتع به شرطی است که ظرفیت خالی در کاروان وجود داشته باشد.
 7. انتقال گیرنده باید از توانایی و سلامت کافی برای انجام مناسک، برخوردار باشد که این امر با تایید پزشک مشخص میشود.
 8. درخواست انتقال قبض ودیعه گذار اگر در اولویت تشرف نباشد، قابل رسیدگی نیست، مگر اینکه متقاضی بخواهد قبض را به یکی از اقوام درجه یک منتقل کند.
 9. فیش حج واجب که در سامانه جامع نقل و انتقال ثبت و واگذار میشود را نمیتوان مجددا انتقال داد مگر اینکه شخص انتقال گیرنده از اقوام درجه یک باشد./

کلمات اصلی آگهی: فیش حج, خریدار واقعی فیش حج, فروشنده فیش حج عمره و تمتع

خرید و فروش فیش حج استان مازندران

شماره تماس مدیریت دفتر حج:

09111133624

09361114873

 

آگهی انتقال در تمام استان مازندران

نوع فیش : خرید و فروش فیش حج عمره بانک ملت و ملی استان مازندران

تعداد قبض موجود : هر تعدادی از هر نقطه این استان

خریدار نقدی فیش حج مازندران

مشاوره در قیمت فیش عمره و تمتع مازندران

خرید و فروش فیش مکه عمره و تمتع در شهرها و استان محل سکونت یا محل کار شما در نقاط زیر:

آمل، بابل، بابلسر، بهشهر، جویبار، چالوس، کلاردشت، رامسر، ساری، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ، تنکابن، عباس‌آباد، فریدونکنار، قائم‌شهر، گلوگاه، محمودآباد، میاندورود، نکا، نوشهر، نور

خرید و فروش برگه حج عمره و رسید تمتع در استان مازندران هم آماده اعزام و غیراعزامی انجام می شود

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیران نقل و انتقال قانونی بلیط مکه می باشند

در این دفتر به زائر واقعی حج تخفیف داده می شود دفاتر ما برای خرید و فروش و مشاوره در شهرهای زیر:

خريد و فروش فيش حج آمل

قیمت فیش حج بابل

برگه حج بابلسر

رسید حج بهشهر

فیش جویبار

بلیط حج چالوس

فیش عمره و تمتع کلاردشت

برگه حج رامسر

رسید حج ساری

بلیط تشرف حج سوادکوه

قبض سوادکوه شمالی

خرید و فروش فیش حج در سیمرغ

قبض حج تنکابن

فروش حج عباس‌آباد

خرید فیش حج فریدونکنار

خریدار رسید مکه حج قائم‌شهر

فروشنده حج گلوگاه

فیش حج محمودآباد، حج میاندورود، نکا، فیش حج نوشهر، نور

 

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: (۱۴۰۱/۰۹/۱۴) دوشنبه - ۱۴ آذر ۱۴۰۱, الإثنين -(۱۴۴۴/۰۵/۱۰) ١٠ جمادي الاولي ١٤٤٤, Monday - 2022 05 December(2022-12-05)

 

خرید و فروش فیش حج در تمام استان مازندران 7277-118-0991

ریز نکات استفاده از خدمات مراکز زیارتی

نکات مهم استفاده از خدمات مراکز زیارتی شامل چه مواردی است؟ قیمت فیش حج عمره یا تمتع تنها یکی از فاکتورهای خرید این فیش‌ها به شمار می‌رود. در این زمینه نکات دیگری نیز وجود دارد که باید مورد توجه قرار بگیرند. امروزه سایت‌های بسیاری در زمینه خرید و فروش این فیش‌ها فعالیت دارند. به همین دلیل با کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از اعتبار سایت‌های ارائه خدمات اطمینان حاصل کنید.
1-در مرحله اول به فرایند خرید فیش و تاریخ‌ها و نحوه پرداخت آن دقت کنید.
2-سپس نوبت به آموزش مناسک حج می‌رسد که باید در خصوص آن نیز تحقیق نمایید.
3-در ادامه باید مشاوره‌هایی در زمینه استفاده درست از فیش حج داشته باشید.
4-سپس نوبت به تعیین قیمت این فیش‌ها و خرید نهایی می‌رسد.
خرید و فروش آنلاین این فیش‌ها نیز در دنیای امروز بسیار مرسوم شده است. برخی افراد از این روش‌ها نیز استفاده می‌کنند./

 

کلمات معرف آگهی: فیش حج, سامانه خرید و فروش فیش حج تمتع, خرید و فروش فیش حج عمره در ساری

خریدفروش فیش عمره و تمتع توسط حاج عباس معروف

شماره تماس حاج عباس : 09010678733

 آگهی خریدوفروش فیش حج اصل

نوع فیش : هر نوع عمره و تمتع

تعداد قبض موجود نقل و انتقال : یک عدد تا چند عددیی

نام بانک صادرکننده فیش : بانک ملی و ملت

وضعیت سود سپرده علی الحساب حج : هم با سود و بدون بهره

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج: مبالغ در فیش حج ها متفاوت است

تاریخ ثبت نام فیش حج : در سال های مختلف و ماه های متفاوت

وضعیت تخفیف فروش قبض حج : با توجه به شرایط و مبالغ متفاوت است

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : از هر شهر و استانی کار خرید و فروش را انجام میدهیم

زمان تشرف به حج: هم آماده اعزام سال آینده و سال های آینده موجود است

شماره اولویت یا ردیف فیش : به صورت انحصاری و خاص بوده

علت فروشنده یا خریدار برای فروش یا خرید : به علل مختلف می باشد

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : توافقی

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: دوشنبه - ۲۱ شهریور ۱۴۰۱, الإثنين - ١٥ صفر ١٤٤٤, Monday - 2022 12 September

خریدفروش فیش عمره و تمتع توسط حاج عباس معروف 09374263349

یک نکته مهم از حاج عباس معروف

دریافت فیش المثنی از مراکز زیارتی

برخی از زائران امکان دارد که اطلاعاتی در مورد دریافت فیش حج المثنی نداشته باشند. آنها می ‌توانند برای پیگیری فیش حج گم شده به مراکز زیارتی مراجعه نمایند. مراکز زیارتی که تمامی خدمات سازمان حج و زیارت را ارائه می‌ دهند می‌ توانند برای دریافت فیش حج المثنی زائرین اقدامات لازم را انجام دهند. هر یک از اطلاعاتی که مربوط به فیش حج است را کارشناسان مراکز زیارتی از زائران دریافت می کنند. پس از دریافت اطلاعات در سیستم صحت آنها را مورد بررسی قرار می ‌دهند.

اگر دلالان فیش حج را به فروش رسانده باشند سریعا کارشناسان مراکز زیارتی متوجه می گردند. اما اگر فیش بعد از گم شدن هنوز به دست فرد خاصی نرسیده باشد کارشناسان این مسئله را گزارش می دهند. پس از گزارش دهی به سازمان حج و زیارت، فیش اولیه باطل می گردد و فیش حج المثنی برای زائر صادر خواهد شد. هر یک از نکاتی که مربوط به دریافت فیش المثنی و مراقبت از فیش است را کارشناسان به زائران توضیح می‌ دهند. زائران باید نهایت دقت خود را برای مراقبت و نگهداری از پیش المثنی داشته باشند. چرا که در صورت گم شدن فیش حج المثنی پروسه دشواری را جهت دریافت یک فیش دیگر باید بگذرانند./

 

کلمات اصلی آگهی: فیش حج, فیش مکه, خریدفروش بلیط حج در کل کشور


دفتر خرید و فروش فیش حج اویسی
با تهیه فیش حج به سرزمین وحی سفر کنید
بهترین خریدار فیش تمتع و عمره با مناسب ترین قیمت
شماره تماس: 
خانم محمدی 09197274060 
شماره تلفن ثابت پاسخگویی تا ساعت 10 شب (10 خط ویژه) : 77325458 

خرید و فروش فیش حج تمتع وعمره در سراسر ایران
با اخذ مجوز از سازمان و زیرنظر دفاتر رسمی کشور
شماره تماس: اوسطی 09129412600 

*** بهترین خریدار نقدی فیش حج و فروشنده منصف تمتع ***
شماره تماس:
خانم ترابی  09193979927 
*** به خود می بالیم که مفتخر خدمت دهی به شما باشیم ***

فیش حج عمره و تمتع شما را با مناسبترین قیمت نقد و فوری در سراسرکشور
با مجوز رسمی از سازمان حج و زیارت خریداریم
خانم شمس 09191274155

خریدوفروش فیش عمره و تمتع فوری
شماره تماس مدیریت:
حاج ایمان 09122648807

خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع فقط در استان تهران و البرز
خانم کریم پور 09193718323 

خریدفروش مشاوره عمره و واجب(تمتع) توسط با سابقه ترین
حاج علیاری 09124227090

فروش و خرید برگه حج عمره و تمتع کل ایران
حاج صالح 09126890334 

 نقل و انتقال فیش حج عمره و تمتع با بهترین قیمت
شماره تماس مدیریت دفتر: حاج امین 09199157001

خریدوفروش فیش مکه هر نوعی در کل ایران
شماره تماس سرپرست دفتر حج:  09125508898

 فروشنده و خریدار فیش حج سرتاسر ایران
حاج حمید توکلی  09125946073

خریدار در محل شما و فروشنده منصف عمره و تمتع 
حاج میثم 09382174868

خرید و فروش فیش حج تمتع(واجب) در سراسر ایران
با اخذ مجوز از سازمان حج و زیارن و تنظیم سند در دفاتر اسناد رسمی
محمدزاده (دروکی) 09193906943

--- خرید فوری نقدی فیش حج به بالاترین قیمت بازار با پرداخت آنی --
--- فروش فوری فیش بدون واسطه و مستقیم --
-- با مجوز اصلی سازمان و امکان ارائه مجوز به خواست شما --
تور کربلا و سوریه و...
خانم یوسفی 09302121059

 خريدار فيش مکه با بالاترين قيمت حتی در محل شما 
فروشنده فیش با منصف ترین قیمت
و ثبت نام تور عتبات: شامل کربلا و سوریه و ...
خانم کریمی  09196784089

خریدار فیش حج عمره و تمتع به صورت نقدی و فوری
سرتاسرکشور بیشتر استان مازندران
حاج ضیائی 09113119819

مرکز خرید و فروش فیش حج تهران
آژانس هواپیمایی بسطام

خریدفروش فیش عمره و تمتع
بیشتر استان همدان و در تمام ایران
خانم احمدی 09108658690  

خرید و فروش عمره و تمتع در دفتر معتبر دارنده مجوز بند پ سازمان حج و زیارت
09121777029 بسطامی 

 دفتر نوای حج ارائه دهنده ی کلیه خدمات
خرید وفروش فیش حج فقط در استان خوزستان
نقل وانتقال با مجوز سازمان حج و زیارت
مدیریت : خانم اصل صباح 09168815087

فروش ویژه دو فقره فیش واجب شهر کرج
ثبت نام سال 85 هر کدام 145 با سود فوری

 

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.